Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Україна отримає додаткові 320 тисяч таблеток «Гідроксихлорохіну» для лікування хворих на COVID-19

10 квітня 2020 - 09:37

foto

Міністерство охорони здоров’я отримає гуманітарну допомогу, а саме лікарські засоби з діючою речовиною Гідроксихлорохін, включені у національний протокол лікування COVID-19. Компанії «Санофі» та «Сандоз» поставлять в Україну 320 тисяч таблеток цього препарату, що розраховано на лікування понад 22 тисяч пацієнтів. 

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. 

- МОЗ робить усе можливе, щоб максимально ефективно боротися з коронавірусом. Тому ми звернулися до виробників з проханням надати нам гуманітарну допомогу. Цієї кількості препарату вистачить для лікування понад 22 тисяч хворих на COVID-19, — заявив Максим Степанов.

Лікарський засіб «Плаквеніл» компанії «Санофі» (з діючою речовиною Гідроксихлорохін) уже розподілений між структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій та Києва з подальшим надходженням до закладів охорони здоров’я «першої хвилі» для прийому хворих із коронавірусною інфекцією. Поставка та розподіл лікарського засобу «Гідроксихлорохін» компанії «Сандоз» очікується на початку наступного тижня.

- Цей препарат прописаний у нашому протоколі лікування хворих на COVID-19 і застосовується для важких пацієнтів винятково в умовах стаціонарів, а також під пильним наглядом лікарів і за письмової згоди пацієнтів. Він буде безкоштовним для тих пацієнтів, кому він справді необхідний за медичними показами, — резюмував Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Препарати з діючою речовиною Гідроксихлорохін використовуються для лікування хворих на  COVID-19 у США, Японії, Німеччині та інших західних країнах із розвиненою медициною.

 

За матеріалами МОЗ

Читайте також

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Наставництво – твій досвід у дії»

Чемпіон, науковець, наставник: Запоріжжя привітало гандболіста Сергія Кушнірюка з ювілеєм та річницею його олімпійської перемоги

Діти мають право на правничу допомогу

Служити і захищати: у Запоріжжі відзначили поліцейських області державними нагородами

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 860 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1490-го дня війни

Так! Ми можемо подолати туберкульоз. Лідерство – за державою, сила – в громадах

Щоб зв’язок не губився: як оновити номер у Кабінеті пацієнта

В Запоріжжі відбудеться зустріч крафтярів

«Велика вдячність нашим героям, які віддали найцінніше – своє життя – за Україну», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Там, де є турбота, є життя: евакуація маломобільних людей до Вінниці