Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Прізвища керівників підприємств-боржників можуть з’явитися в пресі

1 квітня 2009 - 14:54

Загальний борг підприємств Запорізької області перед своїми працівниками станом на 1 березня складає 47,6 млн. грн., з них 36,1 млн. грн. утворили економічно активні підприємства. Тому на засіданні комісії розглядали стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї саме на економічно активних підприємствах Токмака, Мелітополя, Енергодара та Бердянська.

Найбільшу суму заборгували у Токмаку – 4,6 млн. грн. Тут ситуація особливо тривожна, бо з початку року борги у підприємств міста стабільно зростають.

Підприємства Мелітополя винні працівникам 4,3 млн. грн. Однак, на відміну від Токмака, тут сума боргу з січня потроху зменшується.

Поступово розраховуються і підприємства Енергодара.

Чисельність працівників, які своєчасно не отримують зарплату, зростає у Бердянську. Тут сума боргу, у порівнянні з іншими містами обласного значення, невелика - 2,8 млн. грн., проте розраховуватись з робітниками власники підприємств у поточному чи навіть наступному місяці не обіцяють.

- Обласна влада в межах своїх повноважень готова до співпраці з тими підприємствами, які гарантують, нехай не одразу, але все ж погашати і не нарощувати борги, - звернувся до присутніх Микола Фролов.

Члени комісії поставили вимогу перед власниками проблемних підприємств визначити чіткі терміни виплати боргів своїм працівникам.

- Облдержадміністрація починає більш активно співпрацювати з обласною прокуратурою. Торік проти керівників, що не виплачували людям зарплату, було порушено 88 карних справ. У поточному році їх вже 42 і це не межа. Будемо, якщо треба, оприлюднювати прізвища керівників підприємств-боржників у засобах масової інформації, - попередив заступник голови ОДА Микола Фролов.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я