"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обласна влада вживає додаткових заходів, направлених на обслуговування незахищених верств населення в умовах карантину

13 квітня 2020 - 08:35

foto

Місцеві органи влади вживають додаткових заходів щодо виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, та тих, які перебувають на самоізоляції, для організації їх соціального супроводу.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, наразі соціальні послуги отримують майже 32 тис. жителів області. З них 13,5 тис. осіб — це одинокі громадяни та ті, що одиноко мешкають. Для їх обслуговування функціонують 13 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районних рад та міських рад міст обласного значення, у новостворених об’єднаних територіальних громадах – 22 центри. Також соціальні послуги надають у 8 ОТГ працівники відділів та секторів соціального захисту населення.

На сьогодні майже 1,5 тисячі соціальних робітників працюють у посиленому режимі, щоб в умовах карантину громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах, отримували необхідні соціальні послуги. Вони забезпечують їх харчовими продуктами, медикаментами та іншими товарами, а також допомагають оплачувати рахунки, готувати їжу, прибирати тощо.

Одночасно в області функціонують 10 інтернатних установ системи соціального захисту, які розраховані на 2751 ліжко-місце, а також 5 відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання громадян — на 175 ліжко-місць.

Понад 1,5 тисячі працівників та фахівців соціальної сфери надають паліативну допомогу в цих установах та закладах дітям, громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, особам з інвалідністю, особам зі стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями та іншим вразливим верствам населення.

Щоденно закладами та установами системи соціального захисту населення здійснюються заходи щодо виявлення громадян, які потребують допомоги. Так, наразі додатково виявлено близько 100 одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують надання соціальних послуг у зв’язку з самоізоляцією.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19