Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Володимир Зеленський ознайомився з планом розбудови бази «Схід» ВМС України у Бердянську

13 квітня 2020 - 09:00

Вихідними Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Запорізьку область. З оперативною обстановкою в Азовському морі очільника держави ознайомив голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок.

Президент також оглянув територію Бердянського морського торговельного порту. Тут заплановано створення об'єктів інфраструктури військово-морської бази «Схід» ВМС Збройних сил України, яка нині дислокується у Миколаєві.

– Дуже важливо мати свої кораблі в цьому місці. Адже таким чином ми захистимо наші порти, нашу торгівлю. Це пряма допомога економіці, – зазначив Володимир Зеленський.

Президенту доповіли, що всі роботи з розбудови заплановано на 2020-2021 рр.

Цьогоріч, зокрема, розроблять документацію щодо передачі об'єктів інфраструктури порту в управління Міністерства оборони від Міністерства інфраструктури, демонтують окремі об'єкти на цих територіях, проведуть експертну оцінку та розроблять проєктну документацію гідротехнічної споруди, де дислокуватиметься майбутній склад дивізіонів.

Наступного року, поміж іншого, побудують причали, а також відновлять житлово-господарські та адміністративні об'єкти.

 

За матеріалами Офісу Президента України

 

Читайте також

До уваги водіїв: обмеження руху по одній смузі Вантового мосту

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1106 ударів по 43 населених пунктах Запорізької області

Служити людям у прифронтовому регіоні: 11 років роботи Національної поліції

Діалог влади та бізнесу: актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування

Спека, дефіцит електроенергії та графіки відключень: у Запоріжжі пояснили ситуацію в енергосистемі

«Те, що демонструє Запорізький регіон, – це справжні опір та стійкість», – делегації Посольства Королівства Бельгії та УВКБ ООН – у Запоріжжі

Нові міжнародні перемоги запорізьких спортсменів

Прощання з Миколою Олександровичем Фроловим

Затишок у лікарні: як «Простори турботи» допомагають маленьким пацієнтам та їхнім батькам

3 липня – День створення Кирилівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 03.07.2026