Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На порозі школи - тестування і канікули

3 квітня 2009 - 14:38

Нараду з питань організованого закінчення поточного навчального року та підготовки до нового 2009/2010 навчального року із заступниками голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, керівниками районних та міських відділів освіти провів заступник голови ОДА Микола Фролов.

Під час наради окреслено коло питань, на вирішення яких треба звернути першочергову увагу. Як зазначали учасники наради, це організація і проведення зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації, оздоровлення дітей влітку, а також можливості відновлення і розвитку мережі дошкільних навчальних закладів.

- За зовнішнім незалежним оцінюванням стоять долі випускників, тому місцева влада повинна зробити все, щоб забезпечити сприятливі умови складання тестів, - загострив увагу посадовців заступник голови ОДА Микола Фролов.

Цього року на зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалися понад 18 тисяч учнів. Вже визначено, в яких приміщеннях проводитимуть ЗНО, узгоджені питання доставки до місця його проведення.

Щодо державної підсумкової атестації, то в 11-х класах вона відбудеться з 6 по 22 червня, у 9-х – з 3 по 20 червня.

Останній дзвоник для школярів пролунає 29-30 травня.

Учасники наради порушили питання сільських шкіл, у яких є класи з наповненням по 4 - 7 учнів. На думку посадовців обласної виконавчої влади, такі заклади мають призупинити свою роботу, а їх учнів розподілити по інших школах. Однак, у такому разі, гостро постане питання працевлаштування учителів та технічних робітників, які при цьому втратять місце роботи.

Під час наради обговорили ситуацію, що склалася у мережі дошкільних навчальних закладів. За останні пів року в області відновив роботу 21 дитсадок. Та, незважаючи на це, дошкільною освітою охоплено тільки 65 % дітей 1-6 років.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Понад сотня команд і напружений фінал: у Запоріжжі пройшов обласний етап турніру «Шкільний м’яч»

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Хід зроблено: у Запоріжжі стартував обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Запорізьку молодь, яка досліджує та популяризує історію України, запрошують взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії ім. Е. Зуба

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Від роботи лікарень до підтримки родин: як стажери Запорізької ОДА занурюються в реальні виклики регіону

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

«Енергетики роблять все можливе, щоб жителі Запорізького краю мали стабільне електропостачання», – АТ «Запоріжжяобленерго»

«Я задоволена ремонтом. Усе зроблено акуратно та гарно», – мешканці пошкодженого будинку по вул. Запорізька, 2-Б повертаються до відновлених осель

Швидке оформлення – коротке очікування: Обласний транзитний центр підсилюють новою технікою

Мінрозвитку оновило вимоги до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»