"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В Офісі Президента відбулась селекторна нарада з головами ОДА

22 квітня 2020 - 10:15

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій щодо ситуації з поширенням коронавірусу та нагальних питань регіональної політики. Запорізьку область на нараді представляв голова облдержадміністрації Віталій Туринок.

Андрій Єрмак наголосив на важливості отримання оперативної інформації та статистики з регіонів про розвиток ситуації із захворюваністю на COVID-19 і карантинні заходи, яких вживають.

– Якщо є якась проблема – вчасно надсилайте інформацію про це. Щоб вас не чекали, тому що без інформації з декількох областей ми не маємо повної картини по країні, – закликав голів ОДА керівник Офісу Президента.

Андрій Єрмак також попросив очільників облдержадміністрацій провести роз’яснювальну роботу з головами районних держадміністрацій, щоб вони оперативно реагували на повідомлення про виявлення нових хворих на коронавірус та вживали необхідних заходів щодо їхньої обсервації чи госпіталізації.

Порушувалися на нараді й питання виконання рішення Уряду та МОЗ про тимчасове закриття продовольчих ринків, зокрема в Одеській, Харківській, Вінницькій, Чернігівській, Закарпатській областях. Це питання обговорювалося на декількох минулих селекторних нарадах під головуванням Андрія Єрмака.

Зі свого боку очільник Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко зазначив, що керівники областей мають тісніше співпрацювати з міськими головами, адже вони є лідерами місцевих громад.

Досягнуто домовленостей про проведення найближчим часом селекторної наради з міськими головами, де ці питання будуть розглянуті більш предметно.

Андрій Єрмак наголосив на неприпустимості конфліктів між керівництвом ОДА та міськими головами й зауважив, що Глава держави оперативно отримує інформацію як від очільників областей, так і від міських голів.

Наостанок керівник Офісу Президента Андрій Єрмак подякував головам ОДА за їхню роботу та рішення, які допоможуть вберегти Україну від поширення коронавірусу.

 

За матеріалами Офісу Президента України

Читайте також

Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня

В області продовжується допомога вразливим категоріям населення під час карантину

Запорізькі підприємці сплатили до місцевих бюджетів 320 млн грн

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 21 584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

З 1 червня учні профтехів можуть виходити на навчання

Розпочався відбір кандидатів на призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні

Затверджено перелік посад працівників, яким передбачено додаткові доплати до заробітної плати

Від продажу земельних ділянок та прав оренди місцеві бюджети регіону отримали 1,69 мільйони гривень

Запорізька область за всіма показниками готова до другого етапу послаблення карантину