Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відремонтувати дороги обласна влада допоможе тим, хто сам вже розпочав цю роботу

10 квітня 2009 - 14:15

Про розробку проекту програми дорожнього господарства на 2009 рік, виплату заробітної плати та сплату страхових внесків до ПФУ йшла мова на черговій селекторній нараді з актуальних питань життєдіяльності та розвитку територій за участю першого заступника та заступників голови облдержадміністрації Олександра Бережного, Олександра Сіна і Романа Дригинича, представників структурних підрозділів ОДА, Запорізької міської ради та головного управління ПФУ у Запорізькій області

Облдержадміністрація вже підготувала проект програми розвитку дорожнього господарства і склала реєстр доріг і вулиць комунальної власності. Їх протяжність становить  7,9 тисячі кілометрів. Третина з них, за даними місцевих органів влади, потребує ремонту, на що знадобиться понад 40 млн. грн.

Але з обласного бюджету цього року можна виділити лише приблизно 18 млн. грн. Це вимушує провести зважений  відбір першочергових об"єктів.  При цьому до уваги  братиметься нагальність проведення ремонту і статус дороги. Крім цього, як наголосив Олександр Бережний,  відбір буде проходити за принципом:  обласна влада допоможе тим, хто сам хоча б щось робить і вчасно та правильно провів дорожній реєстр.

До цього списку потрапили шляхи, зокрема, Мелітопольського, Токмацького, Гуляйпільського, Новомиколаївського, Оріхівського, Пологівського районів.

Ситуацію з дорогами обласного центру ще не до кінця вивчили. Тому перший заступник голови ОДА поставив завдання прискорити роботу і надати проект програми на розгляд депутатів обласної ради.

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Сін порушив проблему погашення боргів із заробітної плати та страхових внесків до ПФУ.

Проблема залишається гострою, бо, на жаль, щомісяця з’являються все нові і нові боржники. Тому навіть повернута у березні давня сума боргу у 7 млн. грн. не грає суттєвої ролі. Загалом сума боргів  зменшилися по області лише на 273 тис. грн. і становить на 1 квітня на економічно активних підприємствах  35,8 млн. грн.

О. Сін змушений був констатувати ще один факт. Загальний борг зі сплати страхових внесків у регіоні з початку року зріс на 4,2 млн. грн. або на 7,8 %, тому карати керівників територій пропонував теж гривнею. Скажімо, Бердянську профінансувати виплати пенсій у  тому ж розмірі, у якому місто саме сплатило страхові внески. Тут ця цифра складає лише  43%.

- Нехай міська влада і пояснює своїм жителям, чому так сталося. Від контролю за  платами до пенсійного фонду тут  самоусунулись, - наголосив Олександр  Сін.  

На селекторі розглянуто  також інші актуальні питання життєдіяльності регіону.

 

            Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Участь Португалії в оборонних ініціативах допомагає Україні вистояти проти російських ударів – Президент

Розповсюджене уявлення про мобілізацію у день оновлення даних хибне – представники ТЦК та СП розвіяли поширений міф

Фабрика-кухня «ГотуЇмо»: переймаємо досвід організації шкільного харчування на Київщині

У нас налагоджена робота по допомозі військовим, – заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Щербаков на прямому зв’язку з мешканцями регіону

FutuLib: безоплатна добірка з тисячі книжок англійською

У Запоріжжі СБУ викрила схему «вирішення» земельних питань: за позитивне рішення посадовці вимагали 2 млн грн

Відкрив кафе в Запоріжжі під час війни: історія успіху підприємця з Оріхова

Як підтримати рідних, які перебувають на прифронтових територіях

В Запоріжжі представили Дорожню карту відновлення екологічної безпеки

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 303 рази вдарили по Запорізькій області

Спільні проєкти у виробництві зброї та розвитку технологій додадуть сили Україні й Іспанії – Володимир Зеленський