"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Прем’єр-міністр провів онлайн-нараду з питань реалізації проєкту «Велике будівництво»

29 квітня 2020 - 12:38

foto

Попри загрози та виклики, пов’язані з поширенням пандемії COVID-19, Уряд продовжує впроваджувати проєкти, спрямовані на поліпшення якості життя українців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній онлайн-нараді з питань активізації робіт з реалізації проєкту Президента України «Велике будівництво».

Він наголосив, що реалізація цієї програми стане однією із складових відновлення економічної активності у рамках виходу з карантину, адже інвестиції в будівельні роботи мають потужний мультиплікативний ефект на інші галузі.

– Велике будівництво – це основа меседжу Президента і Уряду про створення великої кількості робочих місць. Ми розраховуємо на те, що велике дорожнє будівництво, куди ми вкладемо понад 100 млрд грн цього року, дасть нам змогу створити додатково 170 тисяч робочих місць та навіть більше. Велика будова, енергоефективність, більше 210 приймальних відділень – і загалом розвиток сфер будівництва – це ще декілька сотень тисяч робочих місць, – зазначив очільник Уряду.

Крім того, за словами Прем’єр-міністра, триває реалізація президентської програми «100 шкіл, 100 дитсадків, 100 стадіонів».

– Спорудження сучасних шкіл, дитсадків та стадіонів – це не просто будівельні проєкти, а й інвестиції в поліпшення якості освіти, доступу до спортивної інфраструктури, – зазначив очільник Уряду.

Він доручив головам обласних державних адміністрацій, Міністерству розвитку громад та територій та Міністерству фінансів затвердити уточнені переліки об’єктів для фінансування з ДФРР на засіданнях регіональних комісій та подати на схвалення Уряду та забезпечити реалізацію.

Крім того, Міністерству розвитку громад та територій та Міністерству фінансів доручено сконцентрувати ресурси субвенції на соцекономрозвиток, на проєкти нового будівництва, реконструкції, а також поліпшення якості медичних послуг тощо.

За словами Прем’єр-міністра, сьогодні перед Урядом стоїть ще одне не менш важливе завдання – створення сучасних приймальних відділень (Emergency departments), де громадяни зможуть отримати якісні медичні послуги на базі 210 опорних лікарень у рамках проєкту «Велике будівництво».

– Це завдання набуло ще більшої актуальності, оскільки 97 закладів (з 210) включено до першої хвилі боротьби з COVID-19, – сказав Денис Шмигаль та доручив Міністерству фінансів та Міністерству охорони здоров’я відпрацювати фінансові інструменти та джерела для реалізації цього проєкту.

Він наголосив, що третина всіх коштів від програми має піти в регіони вже у травні.

 

За матеріалами Урядового порталу


Читайте також

В Запорізькій області успішно реалізується Цільова програма «Назустріч людям»

Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу

У Запорізькій області у день виборів поліція зареєструвала 222 повідомлення щодо порушень

Понад 3 тис. вчителів англійської мови пройдуть навчання за оновленою моделлю

Запорізькі платники погасили понад 150 млн податкового боргу

В Україні зафіксовано 348 924 лабораторно підтверджені випадки COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори закріплюють успіх основного етапу реформи децентралізації

В Україні 343 498 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори 2020: Генпрокурор закликає повідомляти про порушення та «гречкосійство»

В Україні 337 410 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19