Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запас міцності території ще мають

15 квітня 2009 - 16:38

Подібні робочі поїздки до районів області  голова обласної державної адміністрації Олександр Старух запровадив для себе і своїх заступників з  метою вивчення проблем територій безпосередньо на місці.

У Гуляйпільському районі Роман Дригинич провів особистий прийом громадян, відвідав сільськогосподарське товариство «Агро-Континент», ознайомився з роботою дошкільного закладу Верхньотерсянського навчально-виховного комплексу та амбулаторією загальної практики сімейної медицини с. Верхня Терса.

«Агро-Континент» - одне з кращих господарств району. Нині тут повним ходом йде посівна. Потребу у насінні, як і паливно-мастильних матеріалах, забезпечено в повному обсязі.

У тваринництві зберігається позитивна тенденція подальшого нарощування поголів’я худоби. Лише за перший квартал цього року чисельність поголів’я великої рогатої худоби зросла на 115 голів, дійна череда збільшилась на 17 корів, на 406 більше стало у господарстві свиней.

За словами керівника господарства Володимира Щербини, селяни зі своїми завданнями справляться самі – і посіють, і пожнуть, а від держави чекають повернення дотацій на утримання худоби та допомоги у порозумінні з банками щодо пролонгації старих і отримання нових пільгових кредитів.   Подібні побажання мають всі аграрії Гуляйпільського району.

Сільгосппідприємство у Великій Терсі майже наполовину допомагає утримувати і соціальну сферу. Тут нині йде капітальний ремонт і розширення медичної амбулаторії та дитячого садочка.  Така опіка вже дає про себе знати добрими новинами. Вперше за останні два десятиліття у селі намітилась тенденція до природного приросту населення. Народжуваність минулого року перевищила смертність місцевого населення.

На особистий прийом до заступника голови обласної виконавчої влади йшли гуляйпільці зі своїм наболілим. Когось несправедливо обділили при розпаюванні землі, когось – з виплатами за майнові сертифікати. Зверталися також  з надією отримати матеріальну допомогу на лікування.

Керівництво ж району звернулося до посадовця з проханням не затримувати відшкодування витрат їхніх власних коштів на будівництво об’єктів соціальної сфери, а також подякувало за включення району до обласної програми дорожнього будівництва, за кошти якого громада планує відремонтувати шляхи.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я