Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Підписано угоду про співпрацю у рамках підготовки до Євро-2012

21 квітня 2009 - 15:01

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та голова Донецької ОДА Володимир Логвиненко підписали угоду про співпрацю між Донецькою та Запорізькою облдержадміністраціями у галузі підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та забезпечення спільної діяльності в реалізації державної політики з питань фізичної культури та спорту.

Угода передбачає використання об'єктів та інфраструктури міста Запоріжжя для створення належних умов перебування учасникам та гостям Євро-2012.

Згідно домовленостей Запорізька облдержадміністрація має сприяти Донецькій ОДА у розміщенні гостей та туристичних груп, що прибудуть до Запоріжжя в період проведення Євро-2012, у готелях 5-ти та 4-х зіркової категорій.

Серед інших зобов'язань – забезпечення безпеки та правопорядку, медичного обслуговування, розвитку готельної та транспортної інфраструктури (прилеглих територій), рекламної та інформаційної підтримки чемпіонату, розробка туристичних, культурних та ярмаркових заходів на маршрутах руху під час транзиту гостей чемпіонату та туристичних груп або відвідування ними Запоріжжя.

Сторони також мають намір спільно ініціювати перед Міністерством транспорту та зв'язку України питання забезпечення на період проведення чемпіонату руху швидкісних комфортабельних потягів за маршрутом Донецьк – Запоріжжя – Донецьк, прийому та обслуговування аеродромним господарством м. Запоріжжя стоянки літаків та їх екіпажів з Донецької області.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Юрій Малашко на прямому зв’язку з громадянами

Спожиті комунальні послуги мають оплачуватись своєчасно

єВідновлення: співвласники зруйнованого житла можуть подати заяву в Дії та отримати компенсацію

Електронні сервіси ПФУ: зручний спосіб отримання послуг

Документи для призначення грошової виплати до Дня Незалежності можна подати до 10 грудня: Уряд подовжив термін для тих, хто захищає Батьківщину

29 листопада відбудеться телефонна гаряча лінія з головою ЗОВА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 29.11.2023, 644 доба

Минулої доби військовослужбовці рф завдали 153 удари по 26 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я