"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Оголошення

Оголошення для громадських організацій у сфері автомобільного транспорту

7 травня 2020 - 16:51

Облдержадміністрація відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі – Закон), є організатором пасажирських перевезень на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі області.

Відповідно до статті 43 Закону визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.

На сьогоднішній день облдержадміністрацією здійснюється перегляд складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 06.03.2019 № 117 (зі змінами), який сформований відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (далі – Порядок), та Закону.

Згідно з пунктом 25 Порядку склад конкурсного комітету формується: 50 відсотків – представники органів виконавчої влади та (або) органів місцевого самоврядування, решта – представники громадських організацій.

Згідно з статтею 44 Закону для підготовки та проведення конкурсу органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування утворюють конкурсний комітет, до складу якого, зокрема, входять громадські організації у сфері автомобільного транспорту.

Відповідно до пункту 23 Порядку до складу конкурсного комітету не можуть входити представники суб`єктів господарювання - автомобільних перевізників, які є перевізниками-претендентами або які провадять діяльність на ринку перевезень пасажирів, а також представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Пропонуємо громадським організаціям у сфері автомобільного транспорту, які відповідають вимогам Порядку, Закону та які зацікавлені у забезпеченні проведення чесних та прозорих конкурсів з
перевезення пасажирів на внутрішньообласних автобусних маршрутах надати облдержадміністрації до 28.05.2020 на електронну адресу dpri_transport@zoda.gov.ua та поштою (69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164):

1) лист з пропозиціями щодо кандидатури до складу конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників (ПІБ повністю, посада, контактний номер телефону);

2) копію статуту громадської організації.

Читайте також

В Україні 48 500 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 47 677 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

За кошти Уряду Німеччини буде відремонтовано та оснащено обладнанням 4 амбулаторії

До уваги журналістів!

Держгеокадастр відновлює реєстрацію земель за принципом екстериторіальності

Мінцифри та ПРООН презентували онлайн-курс із надання послуг у сфері земельних відносин

Карта об’їзду автодоріг, на яких виникають великі затори

В області створюється робоча група по збереженню автодоріг

Запорізькі освітяни обговорили напрями реформування професійно-технічної освіти в умовах децентралізації

В Україні зафіксовано 46 763 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19