Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Спілці журналістів – півстоліття

23 квітня 2009 - 08:48

Журналісти області відзначили ювілей свого професійного об'єднання – 50-ліття Національної спілки журналістів України. В урочистих заходах, які відбулися у санаторії "Великий Луг", взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Роман Дригинич, заступник голови обласної ради Анатолій Світлицький, секретар Запорізької міської ради Юрій Каптюх, інші почесні гості.

Журналістська професія пов'язана, без перебільшення, з усіма сферами життя. Адже про все, що відбувається навколо нас і далеко за межами нашого перебування, ми дізнаємося з телевізійного і радіо ефіру та зі шпальт газет. Тож природно, що привітати журналістів з ювілеєм їхньої професійної спілки зібралося чимало гостей.

- Запорізькі журналісти є індикатором в оцінці роботи обласної влади. Сподіваємось, що об'єктивність інформації буде і в подальшому головним критерієм вашої роботи. А обласна виконавча влада жодним чином не впливатиме на вашу професійну діяльність, - зазначив у вітальному слові Роман Дригинич.

На даний час обласна організація налічує понад 550 членів, у числі яких біля 80 ветеранів. Майже на всіх адміністративних територіях області діють 40 первинних осередків.

За роки існування обласного осередку НСЖУ 15 творчих працівників інформаційної сфери удостоєні звання «Заслужений журналіст України», 13 - «Почесний журналіст України».

З нагоди 50 – річчя ЗОО НСЖУ Роман Дригинич вручив медалі "За розвиток Запорізького краю" редактору газети "Трудова слава" Оріхівського району Анатолію Шкуро та редактору газети "Голос Гуляйпілля" Івану Кушніренку. Почесними грамотами облдержадміністрації відзначено: гендиректора ТОВ "Газета МИГ" Геннадія Дерибаса, завідувача відділу обласного радіо Людмилу Долженко, фотокореспондента газети "Наше время" Олександра Прилепу, ветерана журналістики Жана Кучмія.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також