Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Спілці журналістів – півстоліття

23 квітня 2009 - 08:48

Журналісти області відзначили ювілей свого професійного об'єднання – 50-ліття Національної спілки журналістів України. В урочистих заходах, які відбулися у санаторії "Великий Луг", взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Роман Дригинич, заступник голови обласної ради Анатолій Світлицький, секретар Запорізької міської ради Юрій Каптюх, інші почесні гості.

Журналістська професія пов'язана, без перебільшення, з усіма сферами життя. Адже про все, що відбувається навколо нас і далеко за межами нашого перебування, ми дізнаємося з телевізійного і радіо ефіру та зі шпальт газет. Тож природно, що привітати журналістів з ювілеєм їхньої професійної спілки зібралося чимало гостей.

- Запорізькі журналісти є індикатором в оцінці роботи обласної влади. Сподіваємось, що об'єктивність інформації буде і в подальшому головним критерієм вашої роботи. А обласна виконавча влада жодним чином не впливатиме на вашу професійну діяльність, - зазначив у вітальному слові Роман Дригинич.

На даний час обласна організація налічує понад 550 членів, у числі яких біля 80 ветеранів. Майже на всіх адміністративних територіях області діють 40 первинних осередків.

За роки існування обласного осередку НСЖУ 15 творчих працівників інформаційної сфери удостоєні звання «Заслужений журналіст України», 13 - «Почесний журналіст України».

З нагоди 50 – річчя ЗОО НСЖУ Роман Дригинич вручив медалі "За розвиток Запорізького краю" редактору газети "Трудова слава" Оріхівського району Анатолію Шкуро та редактору газети "Голос Гуляйпілля" Івану Кушніренку. Почесними грамотами облдержадміністрації відзначено: гендиректора ТОВ "Газета МИГ" Геннадія Дерибаса, завідувача відділу обласного радіо Людмилу Долженко, фотокореспондента газети "Наше время" Олександра Прилепу, ветерана журналістики Жана Кучмія.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 643-го дня війни

В Україні триває реалізація всеукраїнської кампанії ментального здоров’я

Запорізькі спортсмени вибороли перші місця на світових змаганнях

Три ветерани з Запорізької області отримали гранти на започаткування та розвиток власного бізнесу

Запорізька область активно готується до деокупації

СБУ повідомила про підозру черговому колаборанту, який працює на окупантів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

Cитуація щодо російського вторгнення станом на 28.11.2023, 643 доба

Військовослужбовці рф завдали 64 удари по 15 містах та селах Запорізької області. Мирні жителі не постраждали.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 642-го дня війни

У близько 6 тисяч абонентів відновлено енергопостачання, що зникло внаслідок негоди