Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Проблеми "чорнобильців" треба вирішувати не раз на рік, а щоденно

24 квітня 2009 - 13:39

Напередодні 23-ї річниці Чорнобильської катастрофи в обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва регіону з активом громадських чорнобильських організацій.

У зустрічі взяли участь заступник голови ОДА Микола Фролов та перший заступник голови обласної ради Олександр Клепаков. Відзначити запорізьких ліквідаторів Чорнобильської трагедії приїхав генеральний консул Російської Федерації в Україні Всеволод Філіпп.

- Майже третина Європи постраждала від цього загальнолюдського лиха. За ваш мужній вичинок, за те, що забувши про свою безпеку, своє здоров'я, ви рятували життя та майбутнє багатьох людей– велика вдячність, - звернувся до присутніх Всеволод Філіпп. Російський дипломат вручив запорізьким «чорнобильцям» нагороди Російської Федерації.

На території області проживає понад 9 тисяч тих, хто постраждав внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Цього року на реалізацію програм соціального захисту цієї категорії громадян з Державного бюджету планується виділити майже 16 млн. грн.

- Ми розуміємо всю відповідальність перед людьми, які ціною свого здоров'я, а то й життя створювали нам безпечні умови. На проблеми «чорнобильців» звертаємо увагу не тільки сьогодні, а щоденно, у робочому режимі. Об'єднавши зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, будемо й надалі працювати над створенням належних умов лікування та відпочинку ліквідаторів і потерпілих внаслідок цієї жахливої аварії, - зазначив заступник голови ОДА Микола Фролов. Учасники зустрічі також відзначені почесними грамотами обласної державної адміністрації.

Завтра представники обласної та районних органів виконавчої влади візьмуть участь у мітингах, які пройдуть у всіх містах та населених пунктах регіону з нагоди 23-ї річниці Чорнобильської трагедії.

 

Управління у справах преси та інформації.

Читайте також

Весь день російська армія по-звірячому обстрілює Херсон. Звернення Володимира Зеленського 29.01.2023

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 29.01.23

Президент України вшанував пам’ять Героїв Крут

Інформація про цілодобову роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 28.01.2023

Нові руйнування мереж та житлових будинків: комунальні служби продовжують роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 29.01.2023

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 29.01.2023, 340 доба

Щоб у терористів не було відчуття безкарності,Україні потрібні далекобійні ракети

Наслідки ворожих атак у Запорізькій області

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 28.01.23 р.

Інформація про цілодобову роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 27.01.2023

​​За матеріалами СБУ до 15 років за ґратами проведуть бойовики, які штурмували українські міста на Донеччині та Запоріжжі