Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Розпочинається цифрова трансформація ветеранських сервісів з надання послуг

4 червня 2020 - 15:31

foto

Мінветеранів розпочинає активну роботу з цифрової трансформації ветеранських сервісів з надання послуг. Про це йшлося під час другої зустрічі Міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба з Громадською радою при Міністерстві.

Сергій Бессараб представив Громадській раді новопризначеного заступника Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимира Левчука і наголосив, що запуск Єдиного державного реєстру ветеранів війни залишається одним з пріоритетів роботи відомства.

В свою чергу, Володимир Левчук доповів про напрямки діяльності Мінветеранів з питань цифрової трансформації та про плани роботи на найближчий час. Зокрема, поінформував щодо етапів створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни та сервісу «Е-ветеран», їх інтеграцію в загальнодержавні цифрові платформи, захист інформації.

За його словами, на сьогодні вже розпочата модернізація відділу цифрової трансформації, погоджено технічні вимоги щодо Єдиного державного реєстру ветеранів війни, відновлено діалог з міжнародною неурядовою організацією «IREX», яка в рамках Програми реінтеграції ветеранів допомагає Міністерству у розробці реєстру ветеранів.

Крім того, триває активна робота з іншими державними органами, що надають соціальні послуги ветеранам та технічні можливості щодо створення найсучаснішого ресурсу.

Володимир Левчук розповів, що розпочата співпраця з Мінцифри щодо технічних питань та законодавчого врегулювання. Також ведеться робота з Мінсоцполітики щодо дослідження системи пільг та з МОЗ по вибірці даних щодо ветеранів.

Окремо заступник Міністра анонсував запровадження майбутніх електронних ветеранських сервісів та запросив ветеранів, які мають знання і досвід роботи з IT-технологіями, долучитися до їх створення.

 

За матеріалами Урядового порталу

Читайте також

Лікарі їдуть туди, де немає лікарень: як працюють мобільні медбригади біля фронту

«Щоденними кроками – ви вже сьогодні формуєте сильну Україну», – з робочою поїздкою Запоріжжя відвідав Сергій Притула

Дистанція пам’яті: у Запоріжжі стартує реєстрація на патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1594-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1593-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1590-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1587-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1584-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1578-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1572-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1571-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1570-го дня війни