"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області створено Державну житлово-комунальну інспекцію

14 травня 2009 - 14:47

Голова облдержадміністрації Олександр Старух та заступник міністра з питань житлово-комунального господарства України – начальник Державної житлово-комунальної інспекції Сергій Зімін провели нараду з приводу створення Державної житлово-комунальної інспекції у Запорізькій області. Участь у заході взяли також заступник голови ОДА Геннадій Фукс, керівники управлінь та структурних підрозділів ОДА, представники місцевих органів влади та самоврядування.

- Житлово-комунальне господарство – галузь, яка стосується безпосередньо кожного жителя області та країни, але сьогодні в цій галузі накопичилось чимало проблем, - зазначив, відкриваючи нараду, Олександр Старух. – Розв'язати ці проблеми, виробити нові шляхи, методи роботи покликаний процес реформування системи ЖКГ.

У рамках реформування у системі міністерства ЖКГ утворена Державна житлово-комунальна інспекція, на яку покладені функції здійснення контролю на території області за дотриманням законодавства, стандартів і правил у сфері ЖКГ, нагляд за виконанням інвестиційних і регіональних програм розвитку галузі, участь у розробці заходів щодо надійного та безаварійного водопостачання та теплопостачання.

Відповідний територіальний орган утворений і в нашому регіоні. Начальником Державної житлово-комунальної інспекції у Запорізькій області призначено Ірину Солоннікову (біографічну довідку див. у доданому файлі).

До речі, Запорізька область стала однією з перших, де створили територіальний орган цієї інспекції. Нині до його штату входить 9 співробітників, але до кінця року їх кількість має збільшитись до 15 осіб.

На думку заступника міністра ЖКГ Сергія Зіміна, зважаючи на обсяг завдань, що поставлені перед інспекцією, такої кількості співробітників замало. Тож урядовець розраховує на підтримку з боку інституту громадських інспекторів – добровольців, які на громадських засадах виконуватимуть функції інспекторів.

Олександр Старух та Сергій Зімін привітали новопризначеного керівника регіонального підрозділу інспекції та висловили сподівання, що його створення дозволить підвищити якість житлово-комунальних послуг для населення.

Учасники наради також обговорили найбільш актуальні проблеми галузі, наголосивши на необхідності законодавчих змін для врегулювання питань тарифів, забезпечення своєчасних та у повному обсязі розрахунків населення за спожиті житлово-комунальні послуги.

 

 

Управління у справах преси та інформації

(.doc, 21Kb)

Читайте також

Жестова мова як невід’ємний елемент розбудови безбар’єрного середовища

До уваги журналістів!

Обласна влада – на прямому зв’язку з мешканцями області

Карантинні обмеження та вакцинація - це єдині ефективні способи протидії COVID

До кінця року у Запоріжжі відкриють Балковий міст через Старий Дніпро

Голова ОДА на прямому зв'язку з жителями області

Виступ Президента України Володимира Зеленського на загальних дебатах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН

Велике будівництво: у Запоріжжі запрацювало найсучасніше приймальне відділення України

У Запорізькій області розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Мінцифра запустила платформу, що полегшить щоденну роботу ЦНАП

В області здійснено перерозподіл коштів з ДФРР з метою їх ефективного використання

До кінця року в Запорізькій області збудують сучасну льодову арену