Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Уряд виділив додатково майже 3 млрд грн на виплату допомоги по безробіттю

11 червня 2020 - 08:42

foto

На засіданні Уряду було прийнято рішення про надання Фонду страхування на випадок безробіття додатково 2 972 млрд грн для виплати допомоги по безробіттю на безповоротній основі.

– Уряд робить всі можливі дії, щоб зберегти робочі місця. Але реальність така, що карантинні заходи негативно впливають на ринок праці і кількість безробітних збільшується. Для того, щоб люди отримували допомогу своєчасно і в тому обсязі, який передбачений законом, рішення Уряду про додаткове фінансування є вкрай важливим, – прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Нагадаємо, що за рішенням Уряду від 27 квітня поточного року було надано фінансову допомогу Фонду страхування на випадок безробіття у обсязі 1 277 млн грн для виплати допомоги по безробіттю. На сьогодні отримано фінансову допомогу у сумі 1 198 млн грн, що складає 94% передбачених обсягів. Це дозволило своєчасно виплачувати допомогу по безробіттю за квітень-травень.

Слід зазначити, що на момент виділення Урядом фінансової допомоги чисельність одержувачів допомоги по безробіттю перевищувала минулорічні показники на 43%. На сьогодні кількість  людей, що отримують допомогу по безробіттю, більше на 78% в порівнянні з минулим роком.

 

За матеріалами Урядового порталу

Читайте також

Від Познані, Лешаня до Литви: як запорізькі бійці підкорюють міжнародні турніри

Під виглядом «підробітку»: як ворог намагається вербувати підлітків і що з цим робити

Від ідеї до фінансування: як запорізькі громади готують інвестиційні проєкти

Стійкість і ризики: що сьогодні визначає майбутнє Запорізького регіону

Безоплатна психологічна допомога для ветеранів: як отримати та куди звертатися

СБУ спільно з Нацполіцією ліквідували у Запоріжжі чергову схему незаконного переправлення ухилянтів за кордон, яку організувала керівниця фармацевтичної компанії

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.04.2026

Софіївка – Підлозці: співпраця, що об’єднує та підтримує

Впродовж доби окупанти завдали 1062 удари по 39 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1525-го дня війни

Про людей і рішення: Запорізька область отримала відзнаку «Символ підтримки оборони 2025» на Міжнародному форумі згуртованості

Безпека, підтримка, можливості: як абітурієнтам з ТОТ вступити до українських вишів у 2026 році