Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

USAID оголошує умови відбору 25 громад для участі у Програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»

12 червня 2020 - 11:08

15 червня 2020 року о 15:00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (Київ) Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосить конкурсний відбір 25 громад для участі у Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Участь у Програмі DOBRE дозволить громадам посилити місцеве самоврядування, створити кращі умови для розвитку ОТГ, підвищити рівень залученості мешканців до вироблення та прийняття рішень, стимулювати місцевий економічний розвиток, а також зміцнити підзвітність у громадському управлінні.

Для участі в онлайн-заході запрошені: Cюзан Кутор, виконуюча обов’язки директора місії USAID; В’ячеслав Негода, заступник Міністра розвитку громад та територій України; Беррі Рід, директор Програми USAID DOBRE; голови об’єднаних територіальних громад; голови обласних державних адміністрацій, регіональні ЗМІ. 

Модераторка онлайн-заходу: Ірина Малик, координаторка комунікації децентралізації УКМЦ DOBRE

Подія транслюватиметься на Facebook-сторінках Програми DOBREДецентралізація та Українського кризового медіа-центру, а також на Youtube-каналі Ukraine Crisis Media Center

Акредитація для журналістів до 18:00 12 червня за телефоном 0994413914 або 0980644151; або електронною поштою olha.tkachenko.v@gmail.com

Контактна особа – Ольга Ткаченко, координаторка соціальних медіа Програми DOBRE

Читайте також

«Єдині у світі – сильні для України»: третя міжнародна зустріч Світового Українства

Легкі гроші – смертельні наслідки: як не потрапити у пастку російських спецслужб

Будують захист, «підземні» школи й майбутнє: у Запорізькій області відзначили День будівельника

Упродовж доби окупанти завдали 974 удари по 59 населених пунктах Запорізької області.

Життя важливіше за електричку: алгоритм дій під час повітряної загрози на залізниці

У прифронтових громадах встановлять 840 мобільних укриттів

Як система освіти входить у новий навчальний рік готовність закладів, підтримка вчителів і підготовка до зими

«Стій! Не чіпай! Телефонуй 101»: як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів

Штучний інтелект в охороні здоров’я: долучайтеся до опитування

Як отримати компенсацію за товари, придбані для ветеранського бізнесу

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026