"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі курорти готові приймати іноземних туристів

17 червня 2020 - 16:18

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін провів зустріч з почесним консулом Латвійської Республіки в  м. Запоріжжя Юрієм Підгорним. У заході також взяв участь начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко.

Учасники зустрічі обговорили напрямки співробітництва бізнесу Латвійської Республіки та Запорізької області, а також організацію авіасполучення Запоріжжя-Рига.

За словами Артура Бойка, у жовтні 2019 року у м. Запоріжжя відбулось урочисте відкриття почесного консульства Латвійської Республіки. Наразі це останнє консульство, яке було відкрите у Запоріжжі.

У Латвії проживає близько 43 тисячі етнічних українців (2% населення) – четверта за чисельністю національна меншина у Латвійській Республіці. За даними Управління у справах громадянства та міграції Латвійської Республіки, у Латвії постійно або тимчасово проживає більше 8 тисяч громадян України (друге місце після громадян Росії).

Віталій Боговін висловив зацікавленість у зміцненні економічного співробітництва між представниками регіону та бізнесменами Латвії, розширенні наукових, культурних, туристичних та інших зв'язків і подальшого розвитку політичного діалогу між двома країнами.

Також голова облдержадміністрації зазначив, що коли буде відкрито авіасполучення Рига-Запоріжжя компанії AirBaltic, узбережжя Азовського моря буде цікавим об’єктом для іноземних туристів.

Було запропоновано підготувати туристичну карту Бердянська для латвійців, щоб ознайомити їх із запорізьким курортом.

 

 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також