Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Розрахунки населення за спожиті послуги ЖКГ покращились

18 червня 2020 - 14:45

foto

Стан розрахунків населення за житлово-комунальні послуги розглянули учасники обласної селекторної онлайн-наради, що відбулась під головуванням директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталія Литвиненка.

Так, рівень розрахунків населення відповідно до статистичних даних за усі види житлово-комунальних послуг станом на початок травня становить 95,8%. Це на 4,6% більше у порівнянні з квітнем. Борг населення становив 3,635 млрд грн, що на 111 млн грн менше у порівнянні з квітнем.

За послугу з постачання теплової енергії та гарячої води населення розрахувалося на 95,9%. Це на 10,3% більше у порівнянні з квітнем. Борг населення на кінець квітня становив 1,361 млрд грн, що на 116 млн грн менше, ніж у квітні.

Що стосується рівня розрахунків населення області за послугу з централізованого водопостачання та водовідведення: станом на початок травня рівень розрахунків становить 82%. Борг населення становив 322,7 млн грн.

За послугу з управління багатоквартирним будинком рівень розрахунків становить 85,1%. Борг населення складає 359,6 млн грн. Рівень розрахунків населення за послугу з поводження з побутовими відходами становить 86,5%. Борг населення становив 56,7 млн грн.

– Зазначена заборгованість не дає можливості підприємствам області на належному рівні здійснювати підготовку до опалювального сезону та надавати житлово-комунальні послуги якісно та безперервно. З огляду на вищенаведене прошу керівників територій через місцеві ЗМІ проводити роз’яснювальну роботу з населенням щодо необхідності своєчасної оплати за спожиті житлово-комунальні послуги. Це питання гостро стоїть саме під час карантину. Також підприємствам необхідно продовжувати роботу по укладанню з боржниками договорів на реструктуризацію боргу, проводити роз’яснювальну та позовну роботу щодо стягнення заборгованості у судовому порядку, – наголосив Віталій Литвиненко.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 872 удари по 34 населених пунктах Запорізької області

Стипендії для обдарованих студентів з інвалідністю: ще більше можливостей

Декларація онлайн: як знайти фахівця, якому можна довіряти

Можливість перетворити ідею на реальний цифровий продукт: стартував грантовий конкурс для ветеранів, студентів та підприємців

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 887 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Екотолока до Великодніх свят: запоріжці об’єдналися для прибирання території острову Хортиця

Не про діагноз, а про підтримку: як говорити про аутизм без бар’єрів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.04.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 894 удари по 45 населених пунктах Запорізької області.

Українців запрошують на безоплатний онлайн-курс із системного маркетингу