Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Спортивна спільнота регіону підбиває підсумки роботи за півроку

18 червня 2020 - 16:36

Відбулося засідання колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Учасники засідання обговорили проєкти державних Стратегій з розвитку фізичної культури та спорту в Україні до 2028 року та розвитку молодіжної політики до 2030 року. Члени колегії проаналізували проєкти концептуальних документів та внесли свої пропозиції, які дозволили б розвивати національні види спорту.

Начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова наголосила на необхідності організувати роботу в нових умовах з використанням новітніх технологій та світового досвіду.

Заступник начальника Управління – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Владислав Ковпак доповів про проєкт Стратегії розвитку фізичної культури та спорту в Україні на період до 2028 року. Він розповів про п’ять векторів реалізації державної політики сфери фізичної культури і спорту, затверджених Міністерством молоді та спорту, які утворять  платформу для формування здорової нації та успішної спортивної України в світі.

Заступник начальника Управління – начальник відділу з питань молоді Інна Киник представила проєкт Стратегії розвитку державної молодіжної політики до 2030 року. Було окреслено про чотири основні пріоритети, які враховують демографічні, безпекові, сімейні, економічні виклики. Основні засади Національної стратегії обов'язково будуть враховані при реалізації молодіжної політики на регіональному рівні та при розробці обласної цільової програми «Молодь Запорізького краю» на наступні роки.

Також учасники засідання обговорили питання олімпійського руху в Запорізькій області, яке розкрив голова обласного відділення НОК України Володимир Лобанов. Усю спортивну спільноту цікавить формат та терміни проведення Олімпійських ігор у Токіо.

Молодь, яка на сьогодні має надзвичайні можливості як для особистого розвитку так і для втілення колективних ідей, поділилася планами проведення заходів до Дня молоді та Дня Конституції України. Керівники Обласного центру молоді та Обласного центру патріотичного виховання молоді розповіли, у якому форматі цьогоріч будуть проходити свята.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1450-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.02.2026

Державна служба без фільтрів: як проходить стажування молоді в Запорізькій ОДА

Фізична міць та сила духу: в Запоріжжі відбулися змагання з богатирського багатоборства

Діалогова платформа «Безбар’єрність у фокусі»: разом будуємо доступне суспільство

Упродовж доби окупанти завдали 658 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області.

«Відчувати тепло та безпеку сьогодні дуже важливо», – заступниця голови Запорізької ОДА Людмила Бухаріна

В Україні оновлюють захист електронних підписів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 655 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Медицина без кордонів: Запоріжжя і Вестерноррланд посилюють співпрацю

Запорізькі підприємці обговорили з експертами нові правила працевлаштування людей з інвалідністю