"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У ЦНАПах Більмацького та Розівського районів отримати пакет адміністративних послуг можна за один візит

19 червня 2020 - 12:58

Перебуваючи з робочим візитом у Більмацькому та Розівському районах, голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін ознайомився з роботою важливих соціальних об’єктів.

Так, у с. Комиш-Зоря селищний голова Ігор Гнатуша розповів про роботу місцевого ЦНАПу. Зокрема, ознайомив з порядком надання громадянам житлових субсидій та соціальної допомоги за допомогою інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада». 

Він розповів, Управління соціального захисту населення Більмацької РДА уклало договір з Комиш-Зорянським ЦНАПом. Приміром, для подання документів на отримання житлової субсидії або державної соціальної допомоги громадянин особисто звертається до своєї сільської ради чи спеціаліста ЦНАПу та надає повний пакет документів. Той сканує документи та заносить до інтегрованої інформаційної системи «Соціальна громада» і відправляє сформований пакет документів в електронному вигляді на розгляд до Управління соціального захисту населення Більмацької райдержадміністрації. 

Загалом же у закладі можна отримати 144 послуги.

Також Віталій Боговін відвідав ЦНАП у в смт Розівка.

До переліку послуг, які надаються через ЦНАП, включено 106 адміністративних послуг. Кожного дня  ЦНАП відвідують в середньому десять осіб (у часи до карантину). Найбільшим попитом серед населення користуються послуги у сфері  земельних питань,  реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, видача довідок щодо реєстрації місця проживання. Для комфортного відвідування ЦНАПу у відділі запроваджено оплату послуг  за допомогою платіжної системи «Приват24». Для маломобільних верств населення  та віддалених  населених пунктів можливе обслуговування за допомогою мобільного кейсу за попереднім записом. На даний час ведеться запровадження комплексної послуги «є-Малятко», яка передбачає надання за одне відвідування при народженні дитини  близько 10 адміністративних послуг. Також є уповноважені особи, які надають послуги у селах. Німецька організація GIZ надала обладнання «Мобільний ЦПАП». 

На останок робочої поїздки Віталій Боговін поспілкувався з місцевими сільгоспвиробниками щодо майбутнього збору врожаю та ознайомився з роботою  сільськогосподарського підприємства ТОВ «Прогрес».

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

В Україні 48 500 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 47 677 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

За кошти Уряду Німеччини буде відремонтовано та оснащено обладнанням 4 амбулаторії

До уваги журналістів!

Держгеокадастр відновлює реєстрацію земель за принципом екстериторіальності

Мінцифри та ПРООН презентували онлайн-курс із надання послуг у сфері земельних відносин

Карта об’їзду автодоріг, на яких виникають великі затори

В області створюється робоча група по збереженню автодоріг

Запорізькі освітяни обговорили напрями реформування професійно-технічної освіти в умовах децентралізації

В Україні зафіксовано 46 763 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19