Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На запоріжців очікують карантинні перевірки

22 червня 2020 - 17:49

Майже кожного дня в Україні б’ються рекорди щодо виявлення пацієнтів, у яких діагностують коронавірус. У Запорізькій області на сьогодні ситуація досить стабільна.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Івана Федорова, кожного дня є виявленні нові пацієнти з коронавірусною хворобою, але це поодинокі випадки, такі темпи досить стабільні. 

- Сьогодні на засіданні регіональної комісії ТЕБ НС всі контролюючі структури отримали протокольні доручення щодо перевірки всіх карантинних заходів. Це і Держпродспоживслужба, і Національна поліція, і обласний лабораторний центр. У першу чергу будуть контролюватися місця масового скупчення людей. Це ринки, торгівельні центри, магазини, місця масового перебування. Ми будемо контролювати наявність масок у відвідувачів та дотримання всіх соціальних вимог у місцях масового перебування та місцях харчування, - зазначив Іван Федоров.

Нагадаємо, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 вирішено установити до 31 липня 2020 року на території Запорізької області карантин.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також