Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

До уваги громад!

26 червня 2020 - 11:17

30 червня  об 11.00 відбудеться вебінар для громад, що планують взяти участь в відборі громад 4-ої когорти для участі в програмі DOBRE.

У вебінарі можуть зареєструватися декілька представників від однієї ОТГ.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) - це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. З 2016 року програма USAID DOBRE підтримала 75 громад в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.  З червня 2020 Програма розпочинає свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській. 

 

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ: достатньо заповнити анкету https://bit.ly/30Y5XEE

УМОВИ ВІДБОРУ У ПРОГРАМУ USAID DOBRE: https://bit.ly/3eh5QYR 

 

Читайте також

Культура без бар’єрів: розвиток доступності культурних закладів в Україні

Герої Крут: подвиг, що став символом боротьби за незалежність

В Україні стартує програма «Скринінг здоровʼя 40+»

«Зимовий вступ»: Запорізька політехніка оголошує набір на нульовий курс

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 841 удар по 34 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1435-го дня війни

Детектори, антидронові тунелі та екіпажі-перехоплювачі: Запорізька область посилює захист від російських атак

Тепло, яке може бути небезпечним: ДСНС нагадує про правила користування альтернативними джерелами енергії

Три блекаути за місяць: Запорізька область долає виклики зими під час війни

Конкурс проєктів з утвердження української національної та громадянської ідентичності: запорізькі громадські організації запрошують до участі

Зимовий вступ: Запорізький національний університет запрошує на навчання