Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Карта об’їзду автодоріг, на яких виникають великі затори

3 липня 2020 - 12:45

foto

На автошляхах курортного напрямку М-18 Харків – Сімферополь, Н-30 Василівка – Бердянськ тривають ремонті роботи. У зв’язку з великим потоком транспорту у курортні зони виникають великі затори на цих дорогах.

Головне управління Патрульної поліції у Запорізькій області розробило невелику карту з маршрутом об'їзду. Для уникнення великих заторів радимо водіям скористатися об'їздною дорогою через Оріхів по трасі Запоріжжя – Маріуполь.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

– Хочеться, щоб відпустка запам’яталась, а дорога була легкою. Так і буде, коли закінчаться ремонтні роботи. А зараз, дорогі жителі Запорізької області, поставтесь з розумінням до ситуації. Ці ділянки дійсно можна об’їхати іншою дорогою, і там не буде набагато більше кілометрів, – звернувся до мешканців області Віталій Боговін.

Завчасно плануйте свої маршрути та ставтесь з розумінням до тимчасових незручностей.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

У Запоріжжі підняли прапор Військово-морських сил ЗСУ

Запорізький дзюдоїст Олексій Єршов став чемпіоном Відкритого континентального Кубка

Розпочалося подання заяв на вступ до професійних коледжів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 912 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області.

До уваги водіїв: обмеження руху по одній смузі Вантового мосту

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1106 ударів по 43 населених пунктах Запорізької області

Служити людям у прифронтовому регіоні: 11 років роботи Національної поліції

Діалог влади та бізнесу: актуальні питання загальнообов’язкового державного соціального страхування

Спека, дефіцит електроенергії та графіки відключень: у Запоріжжі пояснили ситуацію в енергосистемі

«Те, що демонструє Запорізький регіон, – це справжні опір та стійкість», – делегації Посольства Королівства Бельгії та УВКБ ООН – у Запоріжжі