Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ведеться перевірка всіх курортів Азовського моря

7 липня 2020 - 16:56

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін під час пресконференції розповів про хід курортної оздоровчої кампанії та роботи оздоровчих закладів в області.

  • На жаль, на сьогодні закриті дитячі оздоровчі заклади. Це зумовлено коронавірусною хворобою, з якою зіткнувся світ. Тож на сьогодні оздоровлення дітей призупинено. Наразі ведуться перевірки всіх курортів на Азовському морі. Я наголошую, що ніякого тиску немає, ведеться планова перевірка об’єктів відпочинку. На жаль, деякі з них працюють без необхідних дозвільних документів. Я прошу, працюйте у законному полі, отримуйте ліцензії та дозволи. Для тих, хто працює без необхідних документів та травить дітей, ніякого спуску не буде!, - звернувся Віталій Боговін.

Нагадаємо, база відпочинку «Дніпровські зорі» у смт. Кирилівка, де отруїлися відпочиваючі, наразі не функціонує. Відпочиваючих на базі немає.

Ця база відпочинку розпочала роботу без необхідних дозвільних документів. Через те, що сталося, на всіх базах відпочинку Азовського узбережжя будуть проведені позапланові перевірки.

  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Загалом упродовж доби окупанти завдали 941 удар по 41 населеному пункту Запорізької області

Доступ до освіти для кожної дитини: нова допомога від Фундації Олени Зеленської

«Ми прагнемо допомагати Україні та бути поруч у цей складний час», – делегація Посольства ФРН в Україні та ЮНІСЕФ відвідали Запоріжжя з робочою поїздкою

Дія.Бізнес: практичні інструменти для підтримки та розвитку підприємництва

Крок за кроком до омріяного вишу: вступна кампанія 2026 року

Запорізька область отримає майже 2 млрд грн на підготовку до наступної зими

Ситуація в енергосистемі: наслідки ворожих ударів, ремонтні роботи та прогнози щодо графіків

Центр рекрутингу української армії в Запоріжжі відзначив другу річницю створення

Кулінарія, арт-терапія та піклування про своє здоров’я: у Запоріжжі організували майстер-класи для людей 60+

Як в Запорізькій області вирішують проблеми ВПО

Державний ваучер на освіту – можливість здобути нову професію

Почути знову: як ветерани та ветеранки можуть безоплатно отримати сучасні слухові апарати