Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Посадовці обласної державної адміністрації забезпечили придбання шкільних автобусів без порушень законодавства

1 червня 2009 - 15:36

З метою забезпечення якісного перевезення дітей, що проживають у сільській місцевості та на виконання «Програми розвитку освіти Запорізької області на 2006-2009 роки», з обласного бюджету у 2008 році було виділено 3,0 млн. гривень для придбання 15 шкільних автобусів.

Тендерні закупівлі відповідно до вимог чинного законодавства проводив тендерний комітет управління освіти і науки облдержадміністрації.

На час розкриття тендерних (цінових) пропозицій на адресу тендерного комітету управління освіти і науки облдержадміністрації, як головного розпорядника коштів та замовника, надійшло три пропозиції. До процедури оцінки було допущено одну пропозицію, яка відповідала усім технічним, кваліфікаційним, іншим вимогам замовника та була найнижча за ціною. Переможця було визнано на основі таких критеріїв: ціна тендерної пропозиції; умови розрахунків; якість та функціональні характеристики, екологічна чистота; післяпродажне обслуговування.

Порушень вимог чинного законодавства з боку посадових осіб обласної державної адміністрації під час проведення тендерних процедур по закупівлі шкільних автобусів не встановлено. На даний час проти посадовців облдержадміністрації не порушено жодної кримінальної справи, а також не вжито будь-яких заходів примусового обмеження у пересуванні з боку правоохоронних органів.

Відтак облдержадміністрація вважає викривленою та недостовірною інформацію, яку поширено рядом ЗМІ та Інтернет-видань, щодо «протиправних і злочинних дій з боку посадовців облдержадміністрації», які відповідають за реалізацію у регіоні Державної програми «Шкільний автобус».

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Нарешті повернутися додому: завершено відновлення багатоповерхівки по вулиці Незалежної України

Безпечне застосування засобів захисту рослин та профілактика отруєння бджіл у Запорізькій області

Твій хист на захисті рідної землі: стартував прийом заявок на всеукраїнський фестиваль «ЗаХистФест»

Фінанси онлайн: як користуватися банкінгом безпечно

Запорізький Форум стійкості: «Навіть в часи таких страшних випробувань ми показали всьому світу, що українці – це нація сильних, незламних людей»

Student Startup Find Spring ’26: запорізьких студентів та аспірантів запрошують долучитися до програми та розвивати власні стартапи

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 864 удари по 41 населеному пункту Запорізької області

«Там, де є можливість, ми відновлюємо», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Обличчя незламності: у Запоріжжі презентували фотоісторії тих, хто уособлює стійкість регіону

«Сьогодні, як ніколи, важливо втілювати рішення, які забезпечать майбутнє нашого регіону», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

«Наша мета – зберегти нормальність життя там, де ворог щодня намагається її зруйнувати»: у Запоріжжі відбувся Форум стійкості «Ми – Запоріжжя»