"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Стартує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч»

14 липня 2020 - 08:39

Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч». Взяти участь в конкурсі можуть як дорослі, так і діти (за умови згоди одного з батьків або законного представника).

Конкурс триває до 10 грудня 2020 року

Темою конкурсних робіт є захист прав людини, рівний доступ до правосуддя та правової інформації, посилення правових можливостей і правової спроможності населення, право на  безоплатну правову допомогу, – зазначила заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць.

Фотоконкурс проводиться за п’ятьма номінаціями:

-          подія у системі безоплатної правової допомоги (світлини з правопросвітницького заходу);

-          портрет клієнта або працівника системи безоплатної правової допомоги;

-          правова допомога очима дітей (фотографія, зроблена дитиною);

-          робота дистанційних та мобільних консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги;

-          місце правових можливостей (фотографія, зроблена в приміщеннях центрів з надання безоплатної правової допомоги).

Фотоконкурс проводиться за трьома етапами.

I етап – приймання конкурсних робіт (фотографій). З 13 липня по 30 жовтня 2020 року необхідно зареєструватися на вебсайті фотоконкурсу за посиланням http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua, обрати одну з номінацій та завантажити на сайт не більше однієї світлини.

II етап – голосування, що триватиме до 29 листопада 2020 року. Щоб проголосувати за конкурсну роботу, потрібно авторизуватися на вебсайті фотоконкурсу за посиланням http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua через Gmail пошту.

На III етапі, що триватиме з 30 листопада до 10 грудня 2020 року, будуть визначені переможці, оголошені результати конкурсу та нагороджені переможці.

Довідково.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті фотоконкурсу «Правова допомога поруч» http://photo-konkurs.legalaid.gov.ua або на сайті системи БПД https://www.legalaid.gov.ua/novyny/ogoloshennya-pro-provedennya-onlajn-fotokonkursu-pravova-dopomoga-poruch/

За матеріалами Урядового порталу


Читайте також