"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Новобогданівській громаді будується асфальтобетонний завод

29 липня 2020 - 09:13

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін під час робочої поїздки до Мелітопольського району ознайомився з ходом будівництва асфальтобетонного заводу, розташованого на території Новобогданівської сільської ради.

Товариству з обмеженою відповідальністю «ЛендБудЮА» був наданий дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для  розміщення асфальтобетонного заводу, вимірювальної лабораторії, будівельної  техніки, обладнання та тимчасових будівель в селі Першостепанівка на території Новобогданівської сільської об’єднаної територіальної громади. 

Будівництво заводу було розпочато в червні 2020 року і буде закінчено наприкінці липня. Будівництво заводу дасть можливість провести реконструкцію автотраси Харків – Сімферополь на дільниці  Зелений Гай – Мелітополь.

Для Новобогданівської громади розташування на її території заводу дасть можливість  працевлаштувати до 30 мешканців громади. 

Після завершення земельних торгів  між громадою  та ТОВ «ЛендБудЮА» буде укладений договір оренди земельної ділянки  для будівництва заводу.  Сума орендної плати земельної ділянки складатиме до 500 000 грн на рік, які будуть надходити до сільського бюджету. 

Також з ТОВ «ЛендБудЮА» ведуться перемовини  щодо капітального ремонту доріг комунальної власності громади,  які будуть задіяні для доставки будівельних матеріалів до заводу.  Окрім цього, за допомогою ТОВ «ЛендБудЮА» проводиться будівництво під’їзних доріг до села Першостепанівка, газо-, водо-, електрозабезпечення сіл.

Роботи по будівництву асфальтобетонного заводу у Мелітопольському районі вже на фінішній прямій. 

Голова облдержадміністрації Віталій Боговін наголосив, що при роботі заводу слід дотримуватись вагових обмежень транспорту, щоб не руйнувати вже існуючі дороги та автошляхи, які наразі ремонтуються.

Також Віталій Боговін ознайомився з ходом капітального ремонту автомобільної дороги державного значення М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта. Роботи на цій дорозі планується завершити до кінця 2020 року. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

На проєкт реконструкції футбольного поля КЗ «Фізкультурно-оздоровчий клуб «Таврія» у м. Василівка виділено додаткові кошти

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

Розглядається можливість проведення медичного огляду призовників за рахунок державного бюджету

На всеукраїнській online нараді підбили підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році

З нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських окупантів в Запоріжжі поклали квіти до пам’ятної стели

Громади Запорізької області формують бюджети на наступний рік

В облдержадміністрації провели чергове засідання комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Обласна влада на прямому зв’язку з жителями області

Опалювальний сезон у Запорізькій області варто розпочати якомога швидше

Представників автотранспортних та дорожніх підприємств привітали з прийдешнім святом

В Україні зафіксовано 2 851 804 підтверджені випадки COVID-19

Громади Запорізької області мають нарощувати темпи вакцинації