"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Юні ушуїсти провели відкрите тренування

3 серпня 2020 - 11:50

У суботу на стадіоні Класичного приватного університету відбулося чергове відкрите тренування. Свою майстерність демонстрував колектив Запорізької федерації ушу під керівництвом тренера-викладача ДЮСШ №10, майстра спорту України міжнародного класу Максима Данченка.

Розпочалося заняття з загальної розминки, бігових вправ та вправ на гнучкість. Після цього тренування перейшло до основної частини. 14 спортсменів федерації демонстрували майстерність у володінні зброєю, а саме мечем, шаблею, списом та палицею. Всі присутні мали можливість навчитись базовими навичками поводження зі спортивною зброєю. Завершилося тренування відновлюючими вправами на гнучкість.

На заході були присутні представник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Валерій Огородник, директор комунальної установи «Централізована бухгалтерія закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Андрій Кондратенко.

Варто зазначити, що Запорізька обласна федерація ушу протягом 31 року  виховує переможців не тільки всеукраїнських змагань, а й чемпіонів міжнародного рівня. Спортсмени федерації складають більшу частину національної збірної України з ушу та регулярно захищають честь країни на змаганнях найвищих рівнів. Завдяки наполегливій праці спортсменів та тренерського складу обласна федерація є однією з найтитулованіших, а унікальний стиль запорізьких ушуїстів відомий далеко за межами України. На сьогодні  у федерації працюють 30 тренерів, у тому числі три заслужених тренери України. Вони тренують  понад тисячу  вихованців. 

В Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації зазначають, що відкритті тренування проводяться щосуботи протягом серпня.

Цього тижня, у суботу, всі бажаючі мають можливість взяти участь в тренуванні з боксу, яке відбудеться в парку відпочинку «Дубовий Гай». Початок об 11:00. Управління молоді, фізичної культури та спорту закликає бути небайдужими до свого здоров’я та долучатись до занять фізичною культурою та спортом.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19