Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За минулий тиждень на території області рятувальники ліквідували 49 пожеж в екосистемах

3 серпня 2020 - 12:50

foto

За минулий тиждень вогнеборці Запорізької області ліквідували 49 загорянь на відкритих територіях. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 10,65 га.

На ліквідацію всіх займань від ГУ ДСНС залучалось 54 одиниці техніки та 230 рятувальників.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до жителів регіону та закликають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях.

Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей. Нагадуємо, що спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків без дозволу відповідних органів заборонено законодавством України.

Нагадаємо, на минулому тижні відбулось 188 загорянь.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

«Діалог влади та бізнесу»: стійкість агросектору в умовах війни

Ситуація в енергосистемі напружена: енергетики прогнозують покращення, але закликають до ощадливості

Запоріжжя вшановує загиблих Захисників і Захисниць України: ще 4 нові стенди відкрили на Алеї пам’яті полеглих Героїв

Під знаком солідарності: Дніпрорудне та Бар уклали Меморандум про співпрацю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 12.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 590 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

Про імплементацію безбар’єрного простору

Грошовий сертифікат та слова подяки: у Запоріжжі привітали переможця Дефлімпійських ігор

Мінрозвитку, громади та ОВА підписали Меморандум щодо впровадження нових правил розрахунку вартості робіт під час відбудови

З 11 грудня українці можуть купувати продукти за кошти програм «Зимова підтримка» та «Національний кешбек»

У Запоріжжі відкрили меморіальну табличку полеглому Захиснику та лікарю Артуру Пономарю

Українці, які постраждали від збройної агресії рф, можуть подати заяву про репарації