Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Володимир Зеленський ознайомився з будівництвом мосту в Запоріжжі

19 серпня 2020 - 17:08

У межах робочої поїздки до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в Запоріжжі.

Запорізький міст – це магістраль безперервного руху завдовжки понад 9 км, яка складається з шести транспортних розв’язок, що включають 27 штучних споруд, зокрема, два позакласні мости з окремими спорудами під кожен напрямок руху.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубраков зазначив, що ремонтні роботи на мосту розпочалися у квітні цього року, і, згідно з планом, рух по одній смузі мають запустити вже у 2020 році. Завершити будівництво планують за два роки. Роботи на об'єкті ведуться цілодобово, у будівництві задіяні 350 працівників.

Володимир Зеленський зазначив, що будівництво великого мосту в Запоріжжі є не лише важливим символом для містян. Реалізувавши цей пріоритетний проєкт, місцева влада зможе продемонструвати спроможність працювати на результат.

За словами голови облдержадміністрації Віталія Боговіна, відповідно до проєкту, побудувати мости планується за 4 роки. Але є домовленість з підрядною організацією, що будівельні роботи на мостах можливо завершити вже за два роки. Як зазначив Віталій Боговін, до кінця 2020 року на мостах вже буде запущено рух транспорту.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також