"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В області активно впроваджуються електронні сервіси для надання адміністративних послуг соціального характеру

2 вересня 2020 - 11:51

foto

У Запорізькій області активно використовується програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» — це клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців об’єднаних територіальних громад. Програмний комплекс сприяє своєчасному наданню адміністративних послуг соціального характеру мешканцям територіальних громад.

В області Програмний комплекс упроваджено в 21-й об’єднаній територіальній громаді, що є одним із найкращих показників в Україні.

Підключені до Програмного комплексу: Веселівська селищна, Берестівська сільська, Більмацька селищна, Смирновська сільська, Долинська сільська, Комиш-Зорянська селищна, Великобілозерська сільська, Широківська сільська, Кирилівська селищна, Приазовська селищна, Комишуваська селищна, Михайлівська сільська, Оріхівська міська, Розівська селищна, Павлівська сільська, Гуляйпільська міська, Приморська міська, Преображенська сільська, Новобогданівська сільська, Михайлівська селищна, Таврійська сільська ОТГ.

Із використанням Програмного комплексу посадовими особами вже було сформовано 3336 справ, з них: для виплати соціальних допомог – 2170 справ, пільг – 264 справи, субсидій – 962 справи. Використання програмного комплексу дало змогу органам соціального захисту населення оперативно прийняти рішення стосовно призначення мешканцям ОТГ відповідних видів соціальної допомоги.

Найкращу динаміку застосування електронних сервісів для організації надання соціальної підтримки населенню в області демонструють Веселівська селищна ОТГ, Комиш-Зорянська селищна ОТГ, Великобілозерська сільська ОТГ та Оріхівська міська ОТГ.

Варто зазначити, що в умовах реформування адміністративно-територіального устрою і територіальної організації влади в Україні, у Запорізькій області особлива увага приділяється забезпеченню ефективного соціального захисту мешканців регіону та впровадженню новітніх інструментів адміністрування для надання послуг соціального характеру.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19