"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізькі громади готуються до проведення місцевих виборів

3 вересня 2020 - 11:30

Під головуванням керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбувся традиційний захід «День об’єднаних територіальних громад», який проходив в онлайн-режимі за участі представників районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад.

Під час заходу розглянуті актуально питання - здійснення підготовчих заходів з матеріально-технічного забезпечення місцевих виборів 2020 року, взаємодії відділів ведення державного реєстру виборців з органами реєстрації сільських, селищних, міських рад під час виборчого процесу та результатів моніторингу відповідності виборчих дільниць критеріям доступності.

Зінаїда Бойко поінформувала учасників про особливості місцевих виборів, які назначені на 25 жовтня 2020 року, зауваживши, що вони вперше проходитимуть за декількох специфічних умов. Це нова територіальна основа, нові виборчі системи та запобіжні заходи в умовах карантину. Тому вкрай важливо здійснити належне матеріально-технічне забезпечення виборчого процесу з урахуванням цих новацій.

  • У громадах триває підготовка до проведення місцевих виборів. У цьому році вони будуть проведені в інших умовах через карантинні обмеження. Як ми знаємо, адаптивний карантин продовжено до кінця жовтня. Нам необхідно забезпечити проведення виборів на кожній території. Вже зараз кожна територія має розуміти вимоги до організації голосування з урахуванням здійснення протиепідемічних заходів та за час, що залишився до 25 жовтня, здійснити всі можливі підготовчі дії для матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць і виконання зазначених завдань та заходів. Центральна виборча комісія та Кабінет Міністрів ще нададуть рекомендації, та ми вже зараз повинні розуміти, що необхідно для проведення виборів у безпечних умовах,  - зазначила Зінаїда Бойко.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19