Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області повинні з’являтися нові заказники

3 липня 2009 - 15:52

Нині на території Запорізького краю розташовані  311 об’єктів природно-заповідного фонду, з них загальнодержавного значення – 22. У 8 вже офіційно встановлено межі. Готовий проект землеустрою по Молочному лиману, але його ще не затвердили  своїм розпорядженням голови Якимівської, Приазовської та Мелітопольської   райдержадміністрацій.

Перший заступник голови ОДА Олександр Бережний зазначив, що території заповідного фонду можуть бути розширені за рахунок земель, які виведені із сільськогосподарського користування.

Однак, таку ініціативу обласної виконавчої влади підтримали далеко не всі території.  Пропозиції щодо створення нових заказників надійшли лише з Великобілозерського, Михайлівського, Пологівського районів та з Мелітополя. У Гуляйпільському районі, як було відзначено на засіданні, вже розширено територію заказника «Балка Різана», а також заплановано створити 4 нові об’єкти природно-заповідного фонду.

Керівники районних державних адміністрацій поділилися з членами робочої групи проблемами, пов’язаними з визначенням щодо нових заказників та розширенням вже існуючих. Головна з них – нестача коштів. Так, у 2009 році з обласного бюджету на встановлення меж виділено всього лише 165 тис. грн.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Готуємо нових переможців»: в оновленій Запорізькій обласній ШВСМ уже третій місяць тривають заняття з різних видів спорту

Ефективна комунікація у воєнний час: у Запоріжжі провели семінар для фахівців, що працюють зі зверненнями громадян

До 50 мільйонів гривень на відбудову: громади можуть отримати фінансування проєктів з відновлення від Державного фонду регіонального розвитку

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 476 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

СБУ затримала агента рф, який готував ворожі обстріли по енергогенеруючих підприємствах України

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади» по-гуляйпільськи: нові партнерства та оздоровлення дітей

«В спорті загартовується не спортсмен, а людина» – заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Тимофєєв