"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В Україні активно ведеться боротьба з перевантаженнями на автошляхах

8 вересня 2020 - 10:50

foto

Протягом січня-серпня 2020 року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 400 тисяч транспортних засобів та складено понад 8500 актів щодо порушень габаритно-вагових параметрів. Загалом нараховано більше 81 млн грн плати за перевантаження.

За період з 31 серпня по 6 вересня було перевірено понад 27 тисяч транспортних засобів, складено 369 актів щодо порушення габаритно-вагових норм та нараховано близько 2,5 млн грн плати за перевантаження.

  • Посилений габаритно-ваговий контроль на українських дорогах триває. Протягом цього року лише за 8 місяців роботи працівники Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією нарахували понад 81 млн грн плати за перевантаження. З них більше 13-ти мільйонів – тільки за серпень. Також продовжуємо велику роботу, направлену на реформування всієї системи і запровадження автоматичного габаритно-вагового контролю із влаштуванням комплексів “Зважування у русі” по всій території України, - зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Нагадаємо, що у Запорізькому регіоні проводиться активна робота із виявлення габаритно-вагових порушень на автошляхах. Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін неодноразово закликав перевізників до соціальної відповідальності та звертав увагу на необхідність налагодження взаємодії та посилення контролю з боку правоохоронних органів, аби не допустити того, щоб вантажівки руйнували автомобільні дороги. Так, про  габаритно-ваговий контроль в Запорізькій області можна переглянути за посиланням. Про майданчики WiM у Запорізькій області - за посиланням.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19