Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Турнір з футболу «Кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації» розпочато

12 вересня 2020 - 16:05

Голова ОДА Віталій Боговін відвідав відкриття футбольних змагань та перший матч 1/16 обласного турніру «Кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації». На святковому заході також були присутніми заступник голови облдержадміністрації Олександр Свистун (стажування), радник голови Олена Теряєва та депутат обласної ради Олександр Машинський.

- Привіт, Більмак! Мені надзвичайно приємно, що після 7-річної паузи «Кубок голови Запорізької облдержадміністрації» відродився! І ми відкриваємо його тут, в Більмаку, в моєму рідному селищі! В дружній атмосфері, за яку я так сильно люблю свій край. Переконаний, всі ми станемо свідками красивої гри, яка продемонструє блискучу витримку і незламну жагу до перемоги. Запекла боротьба і яскраві емоції, чекають нас протягом наступних 5 тижнів, – привітав гостей свята голова ОДА.

У першій грі на футбольному полі «Метеор» (Більмак) зустрілися команди збірної Більмацької ОТГ та міста Бердянськ. Почесне право зробити перший удар було надано голові Запорізької облдержадміністрації Віталію Боговіну та вихованцю секції з футболу КЗ «Більмацька дитячо-юнацька спортивна школа» Сергію Саєнку.

- Бажаю всім учасникам турніру успіху! Будьте впевнені в своїх силах, покажіть можливості на повну і перемога буде ваша! Бажаю всім здоров’я, наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог - надихав учасників змагань Віталій Боговін.

Нагадаємо, що обласний турнір з футболу серед аматорських команд «Кубок голови Запорізької обласної державної адміністрації» триватиме з 12 вересня до 17 жовтня. Фінальну гру планується провести на «Славутич-Арені». За результатами змагань команди-переможці отримають грошові нагороди:

за І місце – сертифікат на 100 тис. грн

за ІІ місце – сертифікат на 50 тис. грн.

Дві команди півфіналісти отримають сертифікати по 15 тис. грн.

У змаганнях беруть участь лише гравці любительського рівня, професіональні футболісти не допускаються.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Реєстрація народження дитини: що варто знати батькам

34-та окрема бригада морської піхоти «Борисфен» запрошує вмотивованих громадян долучитися до захисту України

Від ідеї до гранту: стартувала програма підтримки молодіжного підприємництва для молоді з прифронтових регіонів

Уряд розподілив кошти для 130 майбутніх академічних ліцеїв на створення сучасних освітніх просторів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 954 удари по 54 населених пунктах Запорізької області

Протидія торгівлі людьми в умовах війни: допомога постраждалим та як уберегти від небезпеки дітей

Проєкт «100 майстерень»: коледжі Запорізької області отримають кошти на створення безбар’єрних просторів для навчання

Запорізька ОДА та Державна регуляторна служба України посилюють практичні навички фахівців у сфері регуляторної діяльності

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1026 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

Правнича допомога: як зареєструвати дитину, яка з’явилася на світ поза медзакладом