Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

19 вересня 2020 - 13:25

Сьогодні на площі поблизу будівлі Запорізької обласної державної адміністрації пройшов масовий мітинг екоактивістів, громадських організацій та жителів міста, що стурбовані проблемою погіршення екологічної ситуації у Запоріжжі. Учасники заходу звернулися до влади з гаслами «Маю право дихати» та «За чисте повітря». До стурбованої громадськості звернувся голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін.

  • Я дуже дякую вам сьогодні, що ви зібралися на цей мітинг і акцентували увагу на питаннях екології у місті Запоріжжя та області. Шкода, що такі заходи проходять доволі рідко. Маю надію, що такі акції проходитимуть частіше. Як очільник облдержадміністрації скажу, що нами створений Департамент захисту довкілля, проведено масу нарад. Я, так як і ви, хочу дихати свіжим і чистим повітрям. Я також, як і ви, живу у цьому місті. Моя родина живе в Запоріжжі. Ми ходимо одними вулицями, дихаємо одним і тим самим повітрям. Моя задача – разом з вами створити всі умови для того, щоб наше повітря стало чистішим. Запрошую вас до співпраці у робочу групу і будемо разом працювати над поліпшенням екологічної ситуації у місті Запоріжжі та області, - зазначив Віталій Боговін.

Екоактвісти висловлювали свої думки та пропозиції стосовно зниження рівня забруднення атмосферного повітря та покращення довкілля, збирали підписи під офіційними зверненнями до влади.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.04.2026

Запуск мобільного застосунку «1545»: нові можливості для звернень громадян

Впродовж доби окупанти завдали 555 ударів по 43 населених пунктах Запорізької області.

У Запоріжжі посилюють розвиток адаптивного спорту: відбулася зустріч із командою «ТОТАЛФІТ»

Як живе регіон: запоріжців запрошують долучитися до опитування

Тернуватській громаді – 7 років!

Цифрові навички для медиків: як працює нова рамка компетентностей

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Міжнародний реєстр збитків для України: підприємцям Запорізької області роз’яснили механізм подання заяв

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

«Енергетики за тиждень відновили світло для 38 тисяч абонентів, що знеструмлювалися через російські обстріли», – АТ «Запоріжжяобленерго»

Молодь говорить і впливає: Запорізька область долучилась до формування нової державної політики