"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі пройшов Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»

21 вересня 2020 - 17:05

18-19 вересня в місті Запоріжжя на базі Запорізького обласного центру молоді відбувся Всеукраїнський форум «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів». Захід проводився за ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Державної установи «Всеукраїнський молодіжний центр» і Громадської спілки «Асоціація молодіжних центрів України». Форум проходив у співпраці та за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА та Офісу Ради Європи в Україні в межах проєкту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

На урочисте відкриття Всеукраїнського форуму «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів» завітав заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Свистун (стажування).

- Молодь – це майбутнє нашого регіону та України. Молодіжна політика в даний час «робиться» не лише в Києві, а, в першу чергу, на місцях, зусиллями молодіжних лідерів, які і в такі складні для країни часи знаходять сили та ресурси розвивати молодіжну галузь. Для нас дуже приємно, що саме в місті Запоріжжя розпочинається проведення низки форумів, оскільки це є своєрідною відзнакою тих зусиль та досягнень, що має наш регіон в сфері молодіжної політики. Відділи молоді кожного міста, кожної ОТГ області щоденно докладають титанічних зусиль, щоб наша молодь мала можливість для розвитку, самореалізації та була готовою змінювати країну на краще. Крім того, влада регіону завжди готова вислухати та допомогти в реалізації молодіжних ініціатив, – зазначив у вітальному слові Олександр Свистун.

У заході взяли участь близько 60 представників молодіжних центрів, органів державної влади та місцевого самоврядування із Запорізької, Луганської, Житомирської, Дніпропетровської областей та міста Києва.

Впродовж двох днів учасники опрацювали найбільш актуальні питання щодо того, як визначати та стратегувати ролі і цілі молодіжних центрів, навіщо потрібне мережування молодіжних центрів і що для цього необхідно, як будувати комунікації зі стейкхолдерами і партнерами, як залучити органи влади до розбудови молодіжної інфраструктури.

В ході панельної дискусії були презентовані кейси молодіжних центрів різних рівнів: від місцевого – молодіжний центр «Смарт» до обласного – Запорізький обласний центр молоді та національного – Всеукраїнський молодіжний центр.

Наступний етап форуму відбудеться 25-26 вересня у місті Суми.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів