"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Протягом тижня на Запоріжжі виявили 50 порушень в сфері рибальства

22 вересня 2020 - 13:10

У період з 14 по 20 вересня 2020 року державні інспектори Запорізького рибоохоронного патруля виявили 50 порушень, з яких 24 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП, 21 - за ч. 4 ст. 85 КУпАП та два - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Крім того, в ході меліоративного тралення водойм складено три акти вилучення безхазяйного майна.

У правопорушників вилучено 21 заборонене знаряддя лову та 138 кг водних біоресурсів, з яких 50 кг - на ринках області. Загальні збитки рибного господарства становлять 84 558 грн.

Один із випадків зухвалого правопорушення стався 17 вересня в акваторії Каховського водосховища. Державні інспектори виявили громадянина, який здійснював незаконний лов риби сіткою з гумового човна. Правопорушник добув 15 кг риби. Збиток склав 2 363 грн. На особу оформлено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Нагадаємо, що відповідно до п. 4.6 Правил любительського і спортивного рибальства одній особі дозволяється виловити 3 кг риби за одну добу перебування на водоймі загального користування. Разом з цим, ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що грубим порушенням правил рибальства є: рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти.

Перевищення добової норми вилову тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-680 грн.) з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення і незаконно добутих водних живих ресурсів.

 

Довідково.

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів України здійснюється відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів».

В Управлінні Держрибагентства у Запорізькій області функціонує цілодобова «гаряча лінія»: (067)-622-04-66, за якою можна повідомляти про порушення Правил любительського і спортивного рибальства.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів