"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запоріжжі створюється фонд житла для внутрішньо переміщених осіб

25 вересня 2020 - 12:15

foto

Вчора у м. Запоріжжя відбулась презентація пакету зразкових (модельних) документів зі створення фонду житла для внутрішньо переміщених осіб. Ці документи сприятимуть полегшенню процесу створення та легалізації фонду житла для тимчасового проживання ВПО у громадах, де облаштовується таке житло у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)».

Пакет документів підготовлений БФ «Право на Захист» на замовлення Українського фонду соціальних інвестицій у рамках реалізації програми «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування».

Органам місцевої влади були презентовані: програма із забезпечення ВПО тимчасовим та соціальним житлом, квартирами на вторинному ринку, переданими у тимчасове користування і квартирами на вторинному ринку з правом викупу; порядки забезпечення житлом зазначених категорій та порядки формування фондів житла; бальна система для здійснення оцінювання і відбору ВПО.

У презентації взяли участь представники громад-партнерів Проєкту УФСІ VI Запорізької та Донецької областей, де триває облаштування житла для тимчасового проживання ВПО, а саме: міст Мелітополя, Маріуполя, Гуляйполя та Комиш-Зорянської ОТГ.

Учасники презентації обговорювали можливості застосування презентованих документів, розробки та прийняття місцевих програм відповідно до чинного законодавства.

 

Довідково.

Програма «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування» реалізується Благодійним Фондом «Право на Захист» у рамках проєкту  «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI» (УФСІ VI), який впроваджується Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ/Фонд), що фінансується Урядом Німеччини через німецький банк розвитку KreditanstaltfürWiederaufbau (KfW).

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів