Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вогнеборці області протягом тижня ліквідували 190 пожеж на відкритих територіях

28 вересня 2020 - 17:05

foto

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області повідомляє, що за минулий тиждень на території області було ліквідовано 190 пожеж в екосистемах. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 45,01 га.

На ліквідацію всіх займань було залучено 204 одиниці техніки та 836 рятувальників.

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях. Законодавством України заборонено спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків без дозволу відповідних органів. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Межа публічності й приватності: у Києві відбудеться конференція для журналістів про захист персональних даних

Обʼєднані мелодією Гімну: як запорізькі митці відзначали День Соборності

Раннє відновлення та довгострокові рішення: Запорізька область продовжує співпрацювати з УВКБ ООН задля підтримки вимушених переселенців

Попри обстріли: запорізькі енергетики з початку тижня відновили електропостачання для понад 100 тисяч абонентів

У Запоріжжі встановили скульптуру «Козак-бандурист»

Попередження щодо погіршення погодних умов!

Єднаємося заради Перемоги

З Днем Соборності України!

За матеріалами СБУ засуджено 5 колаборантів, які працюють на державу-агресора

«Ми вижили – це головне»: Запоріжжя оговтується після вечірнього удару ворога

Єдність, що проростає памʼяттю: у Запоріжжі відзначили День Соборності України

Загалом упродовж доби окупанти завдали 726 ударів по 30 населених пунктах Запорізької області