"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Звернення заступниці голови облдержадміністрації Олени Теряєвої щодо захворюваності на COVID-19 в області

28 вересня 2020 - 18:40

foto

Шановні мешканці Запорізької області!

За минулу добу зареєстровано 110 нових випадків. 23 з них – медичні працівники. На сьогодні продовжує лікуватись 2488 хворих. 376 – в стаціонарах. 2112 – на дому в режимі самоізоляції під наглядом лікарів. Сумарно маємо майже 3773 лабораторно підтверджені випадки COVID-19.

Наразі перевищення граничного рівня має місце в 14 із 25 адміністративних одиниць області. Найбільше в містах: Запоріжжя - перевищення базового рівня захворюваності на 64%; Мелітополь – перевищення норми в 2,8 рази; Токмак – перевищення у 8 разів! Найвищу кількість хворих зафіксовано в Пологівському та Оріхівському районах.

Рішенням державної комісії ТЕБ НС з нуля годин 28 вересня в містах Мелітополь і Токмак, Пологівському та Оріхівському районах встановлений «помаранчевий» рівень епідемічної безпеки. Всі інші райони області – в жовтому рівні.

Давайте разом визначимо,  які саме обмеження вступили в силу.

В жовтій зоні: забороняється діяльність хостелів і відвідування установ соціального захисту; обмежується робота розважальних закладів в нічний час (з опівночі до сьомої ранку), проведення масових заходів в закладах громадського харчування обмежується 20 особами.

В помаранчевій зоні: забороняється діяльність закладів розміщення крім готелів; забороняється робота  розважальних закладів, ресторанів у нічний час; припиняється планова госпіталізація. Робота спортивних залів та фітнес центрів повинна бути організована так, щоб кількість відвідувачів не перевищувала одну людину на десять квадратних метрів. Аналогічні вимоги до ТРЦ, закладів побутового обслуговування, музеїв та бібліотек. Забороняється відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Як бачите, захворюваність на COVID-19 зростає. Як лікар, я закликаю кожного відповідально ставитись до свого здоров’я і здоров’я близьких!

Уникайте скупчення людей.

Дотримуйтесь соціальної дистанції.

Правильно носіть маску. Вона повинна закривати ніс і рот!

Мийте і обробляйте дезинфікатором руки.

І головне, будьте здорові!Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також