Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Фахівці лабораторного центру встановили рекорд у кількості досліджень на короновірусну хворобу – 1700 тестувань за добу

16 жовтня 2020 - 14:20

16 жовтня ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» отримав нове обладнання для проведення тестування на гостру респіраторну хворобу COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Обладнання отримано від Всесвітньої організації охорони здоров’я за безпосереднього сприяння Міністерства охорони здоров’я України.

Лабораторний центр отримав ампліфікатор CFX-96 виробництва «Bio Rad» на суму 834 600 грн, який дозволяє одночасно проводити 96 ампліфікаційних досліджень протягом 2 годин. Також до лабораторного центру надійшли необхідні витратні матеріали на суму 8 557 грн, для виконання досліджень на зазначеному обладнанні.

  • Висловлюю величезну подяку всім причетним до придбання нового обладнання, яке вже від сьогодні буде працювати для потреб населення Запорізької області! – прокоментував подію Роман Терехов.

Отримання нового ампліфікатора збільшує можливу кількість проведених досліджень методом ПЛР на базі лабораторного центру до 1500 на добу. Це повинно сприяти своєчасному виконанню досліджень та зменшенню часу очікування на результат тестування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Сім’я замість інтернатів: як в Україні реформують систему захисту дітей

У Запоріжжі розширюють транспортну мережу: новий маршрут з’єднає два райони міста

Інклюзивний бізнес-простір: практичні рішення для роботодавців

«Я приїхав у Запоріжжя із однією сумкою»: історія донеччанина, який допомагає людям

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на голландському аукціоні. Торги призначені на 05 червня 2026 року

«Алея дружби» та національний рекорд: як команда прифронтової Степногірської громади гостювала на Рівненщині

В Запоріжжі відбувся День спільнодії «Дізнавайся. Піклуйся. Звертайся. Самодопомога»

НСЗУ: складні операції на серці у 2026 році – нові підходи до оплати та концентрації допомоги

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 764 удари по 44 населених пунктах Запорізької області.

Новий імпульс для співпраці: до Запорізької області з робочою поїздкою приїхала команда Посольства Республіки Болгарії в Україні

«Частина нашого шкільного життя завершується»: у Запоріжжі для випускників пролунав останній дзвоник