Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

“Велике будівництво”: у Запорізькій області будівництво на мостах триває з випередженням графіка, завершено ремонт доріг місцевого значення

6 листопада 2020 - 12:40

Робота на мостових переходах через р. Дніпро в Запоріжжі триває цілодобово з випередженням графіка. Вже з’єднано береги р. Старий Дніпро. Готовність об’єкту автотранспортної магістралі складає 40%.

Навіть якщо м. Запоріжжя попаде до «червоного» рівня епіднебезпеки, будівельні роботи на мостових переходах зупинятися не будуть, бо мостобудівники працюють на свіжому повітрі.

Про це під час пресконференції щодо підсумків роботи за жовтень 2020 року розповів голова облдержадміністрації Віталій Боговін. У заході також взяли участь заступники голови Віталій Тишечко, Олена Теряєва, Віталій Кардаш, Андрій Буйний, Олександр Свистун (стажування).

Віталій Боговін відзначив, що жовтень видався плідним на результати та є багато добрих новин.

Так, на сьогодні завершено ремонт всіх доріг місцевого значення, що були заплановані на 2020 рік. Загальна протяжність відремонтованого полотна становить 81 км.

Завершено капітальний ремонт Веселівської гімназії, дитячий садок “Зірочка” в Мелітополі і “Сонечко” в с. Приазовське.

Завершено будівництво басейну у м. Мелітополь. З часів незалежності це перший об’єкт в Запорізькій області, що був побудований  з «нуля».

Всього за три місяці побудовано стадіон гімназії №8 в Запоріжжі і стадіон в смт. Комишуваха.

Завершено роботи на стадіоні Азовської ЗОШ, що тривали з 2017 року. В селі Костянтинівка Мелітопольського району відкрито новий тенісний корт.

В приймальних відділеннях 9 опорних лікарень Запорізької області розпочато капітального ремонт. Виділена субвенція з державного бюджету на суму – 72 млн грн. Кошти надійшли у повному обсязі.

У рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейським Інвестиційним Банком буде профінансовано 68,8 млн грн на реконструкцію 3 студентських гуртожитків.

У Василівці завершені роботи з облаштування системи дощової каналізації. Місцеві жителі скаржились, що на окремих вулицях дощова вода і сніг затоплюють двори. Цю проблему вже ліквідовано.

Облдержадміністрація разом із Запорізькою політехнікою вивчили попит населення на пасажирські перевезення в регіоні. В результаті відкрито 6 нових внутрішньообласних автобусних маршрутів. 

Створено робочу групу з врегулювання проблемних питань, що виникають у фермерів при реєстрації податкових накладних. Запорізька область однією з перших в Україні створила таку групу при ОДА, щоб фермери отримали консультаційну підтримку.

Підписано Меморандум між Запорізькою облдержадміністрацією та ПАТ «Запоріжсталь» щодо спільних зобов’язань у сфері охорони довкілля. Цей документ ознаменував старт співпраці обласної влади та великого бізнесу в інтересах екологічної безпеки регіону.

Вручено ключі від 4 шкільних автобусів Берестівській, Долинській, Костянтинівській і Павлівській громадам. В цілому 13 із 30 шкільних автобусів вже передані на території.

В рамках акції «1 000 000 дерев за 24 години» та з нагоди 5-річчя створення Хортицької національної академії на території закладу було висаджено алею з молодих дерев.

Запорізька область на 100% готова до опалювального сезону. В жовтні було підготовлено 599 котелень, 6719 житлових будинків, 902 заклади освіти, 55 закладів охорони здоров’я. Вже в роботі 86% котелень. Підключено 74% житлових будинків, 89% закладів освіти і 91% закладів охорони здоров’я.

Також, за словами Віталія Боговіна, у повному обсязі сплачена заробітна плата за жовтень, а також більшість захищених видатків працівникам обласних бюджетних закладів.

З метою погашення заборгованості із заробітної плати на «ЗТМК», «Гідромаші» та заводі металоконструкцій «Укрсталь» за ініціативи облдержадміністрації Кабінетом Міністрів України надано доручення Міністерству фінансів та податковій службі щодо внесення законодавчих змін із запровадження механізму відшкодування ПДВ, включених до тимчасового реєстру.

У Запорізькій області триває запровадження комплексної послуги “єМалятко” через центри надання адміністративних послуг. Послугу “єМалятко” вже надають 7 філій ЦНАПів в Запоріжжі. Ще 33 ЦНАПи області завершили всі організаційні процедури та розпочнуть надання послуги після підключення до порталу «Дія».

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Звіт(.pdf, 53Mb)

Читайте також

«Я не можу здатися. Маю боротися до кінця», – запоріжанка Наталія Панченко, яка втратила ногу після російського обстрілу

Застосунок «Резерв+» – найпопулярніший спосіб оновлення даних серед запоріжців

«Довгий шлях до незалежності»: у Запоріжжі відзначили День Української Державності

За матеріалами СБУ 15 років за ґратами проведе зрадник, який воював проти ЗСУ на Запорізькому напрямку

Міністерство молоді та спорту запрошує до сімейного табору «Народжені вільними»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 455 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області.

Звернення Володимира Зеленського зранку 872-го дня війни.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 373 удари по 11 населених пунктах Запорізької області.

Стратегія розвитку безпечного середовища в Михайло-Лукашівській громаді: перші результати і плани

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.07.2024