"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Мешканці області отримали понад 13 млн грн матеріальної підтримки

6 листопада 2020 - 15:00

У Запорізькій області за програмою «Назустріч людям» з обласного бюджету було спрямовано 13,1 млн грн для підтримки вразливих верств населення.

Про це під час пресконференції щодо підсумків роботи за жовтень 2020 року розповів голова облдержадміністрації Віталій Боговін. У заході також взяли участь заступники голови Андрій Буйний, Віталій Тишечко, Олена Теряєва, Віталій Кардаш, Олександр Свистун (стажування).

За рахунок цих коштів:

- 1257 людей отримали грошову допомогу на суму 3,2 млн грн, 

- 62 ветерани війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю забезпечено санаторно-курортним лікуванням на суму 600 тис грн,

- 70 дітей з пільгових категорій оздоровлено за рахунок обласного бюджету на суму 560 тис грн,

- понад 13 тисяч учасників АТО/ООС отримали щорічну адресну грошову допомогу до Дня захисника України в розмірі 500 грн на загальну суму 6,5 млн грн,

- 284 члени сімей загиблих військовослужбовців отримали житлово-комунальну субсидію 50% на загальну суму 77,8 тис. грн,

- 31 особа із числа учасників АТО/ООС та сімей загиблих отримали грошову допомогу на компенсацію витрат, пов'язаних з розробленням документації для відведення землі на суму 124,2 тис грн, 

- 502 особи з інвалідністю після АТО/ООС отримали щомісячну допомогу загалом на суму 285 тис. грн,

- 2,3 млн грн  спрямовано на надання грошової компенсації для придбання житла людям з інвалідністю ІІІ групи з числа військовослужбовців АТО/ООС.

Також за рахунок обласного бюджету надано кредит на придбання житла  учаснику АТО з м. Запоріжжя на суму 664 тис. грн та кредит молодій родині з м. Мелітополь на суму 700 тис. грн.

Запорізькій області виділено субвенцію з державного бюджету в розмірі 53,8 млн грн для забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. За рахунок цих коштів планується забезпечити житлом 138 дітей. Проводиться відповідна робота.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також