Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Синьо-жовтий стяг – від прадідів і довіку

23 серпня 2009 - 10:23

У Запоріжжі відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапору України. У святковому заході взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Старух, його заступники Микола Фролов, Геннадій Фукс, Роман Дригинич, заступник голови облради Леонід Анісімов, керівники Запорізької міської ради, представники політичних партій та громадських організацій, підрозділи МВС та Запорізького гарнізону.

З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до національних символів країни День Державного прапора відзначають на Запоріжжі з проведенням урочистої церемонії вже другий рік поспіль.

- Право жити у незалежній державі виборювали покоління українців. Ми маємо пам'ятати про це, бути гідними наших славних пращурів, гідними України, – відзначив голова обласної державної адміністрації Олександр Старух, вітаючи учасників урочистостей.

Керівник регіону вручив почесні відзнаки обласної державної адміністрації тим, хто першими, ще у 1989 році, піднімав синьо-жовтий стяг свободи над Запоріжжям. Це – Сергій Айбабін, Максим Остапенко, Дмитро Кабалія та Олександр Черненко.

З рук Олександра Старуха отримали паспорти громадянина України десятеро 16-річних юнаків і дівчат з багатодітних родин та юні спортсмени, що вже встигли прославити Запорізький край своїми перемогами.

Після підняття державного прапору площею урочистою ходою пройшли підрозділи Запорізького гарнізону та ГУМВС у Запорізькій області.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також