Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вітання голови обласної державної адміністрації Олександра Старуха з нагоди Дня незалежності України

23 серпня 2009 - 10:30

Шановні запорожці!

Співгромадяни!

 

Щиро вітаю Вас з Днем незалежності України!

18 років тому на світовій політичній арені з’явилася нова суверенна держава – Україна. У житті людини 18 років – це вік повноліття.

Цього року разом із нашої державою повноліття відзначає нове покоління українських громадян. Вони народилися та виросли вже за часів незалежності і не знають інших реалій, крім реалій свободи. Вони набули права жити у вільній суверенній державі від самого свого народження.

Та шлях нашого народу до здобуття цього права був довгим, сповненим прикрих помилок. І програвали ми не внаслідок зовнішніх загроз, а через невміння згуртуватися, відкинути чвари та об’єднати зусилля.

Вся наша історія переконливо доводить, що міць держави – у солідарності її громадян. Єдність народу – це незламна сила, що здатна провести країну крізь найважчі випробування.

Сьогодні ми маємо право, що його виборювали покоління українців – власноруч будувати життя своє та своєї держави таким, яким ми його бачимо. То ж на що ми чекаємо, на кого сподіваємося? Чому так часто намагаємося відсторонитися від того, що відбувається у нашій державі?

Незалежність – це не лише можливість самостійно обирати шлях, це ще й необхідність нести відповідальність за свій вибір, готовність до щоденної буденної праці на благо своєї родини, свого рідного села чи міста, свого краю та своєї країни.

Для нашої області цей рік – особливий, ювілейний. Та крім святкувань та урочистостей він приніс із собою економічні негаразди. Попри свій потужний потенціал наш край внаслідок світової кризи зазнав серйозних втрат. Це ще раз доводить необхідність докорінних системних реформ. І це – наша з Вами робота, за нас цього ніхто не зробить.

Творення держави не має обмежуватися пафосними речами та заявами. Передусім, це конкретна робота конкретної людини на своєму місці. Саме від ефективності роботи кожного з нас залежить доля нашого Запорізького краю, доля України, доля прийдешніх поколінь.

Нехай це усвідомлення та віра у щасливе майбуття нашої країни надихає нас на щоденну копітку працю.

Бажаю Вам щастя і добра, миру і злагоди в душі, порозуміння та згуртованості, через які пролягає шлях до кращого життя, кращої долі та кращого майбутнього нашої держави – а значить, кожного українця, кожної української родини.

Слава кожному з Вас!

Слава Запоріжжю!

Слава Україні!

 

З повагою

Голова обласної державної
адміністрації

Олександр Старух

 

Читайте також