Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Поточні питання життя регіону – на контролі обласної виконавчої влади

25 серпня 2009 - 13:16

На початку зустрічі очільник обласної виконавчої влади коротко поінформував про підсумки відзначення у регіоні державних свят – Дня державного прапора та Дня незалежності України.

Загалом в області проведено понад 700 урочистих заходів, в яких взяли участь близько 147 тисяч мешканців краю. Більше 20 запорожців були відзначені державними нагородами, двом з них – керівникові Запорізької АЕС В’ячеславу Тищенку та відомому запорізькому акторові Олегу Григор’єву – нагороди вручив особисто Президент України.

Завершується й акція, започаткована обласною владою до Дня незалежності, в рамках якої всі сільські та селищні ради регіону отримали комп’ютери та оргтехніку. Сьогодні останній комплект цієї техніки заступник голови ОДА Микола Фролов вручає у Якимівському районі.

Триває в області й буденна робота, одним із основних напрямків якої, за словами Олександра Старуха, було і залишається питання безпеки громадян. У цьому контексті нового звучання набуває проблема ремонту автомагістралі через греблю та будівництва мостових переходів.

- Найближчим часом проїжджу частину ДніпроГЕСу доведеться оновлювати повністю, і щоб уникнути транспортного колапсу, у місті до тоді мають бути споруджені мостові переходи, – зазначив посадовець.

Актуальним залишається й питання підготовки до нового навчального року. Як повідомив Олександр Старух, всі школи та дошкільні навчальні заклади області готові прийняти 1 вересня учнів та вихованців. До того ж, із початком нового навчального року у регіоні відкриються ще 24 дитячих садочки та групи дошкільного виховання.

Голова облдержадміністрації також звернувся до запоріжців із проханням не створювати «цукровий» ажіотаж та запевнив, що цукор із Державного резерву до регіону буде завозитися й надалі.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також