"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Лікарні м. Бердянська та м. Енергодар отримали апарати штучної вентиляції легенів від Міністерства Охорони Здоров’я України

20 листопада 2020 - 15:40

Сьогодні в Запорізькій обласній клінічній лікарні було передано два сучасних апарати штучної вентиляції легенів для міських лікарень Енергодара та Бердянська. Це обладнання отримано від Міністерства охорони здоров’я для підтримки медичних закладів, де фіксується велика кількість захворілих на COVID-19.

Як розповів медичний директор Запорізької обласної клінічної лікарні Олексій Кулініч, апарати штучної вентиляції легенів використовуються для лікування хворих з тяжким перебігом пневмонії. По суті, апарат дихає замість людини та рятує тяжко хворому пацієнту життя.

- Передані апарати штучної вентиляції легенів для м. Енергодар та м. Бердянськ для ковідних лікарень. Це обладнання використовується для лікування різних патологій. Апарати ШВЛ у рази покращують рівень надання медичної допомоги та зменшують негативні наслідки тяжкої хвороби. Ми бачимо, що Держава дбає про громадян та лікарів, які зможуть працювати на сучасному обладнанні та рятувати життя, – розповів Олексій Кулініч.

Сучасний апарат ШВЛ отримав сьогодні Андрій Бредихін – керівник КНП «Спеціалізована медико-санітарна частина» Енергодарської міської ради Запорізької області. Він розповів, що на сьогодні у лікарні знаходиться 14 пацієнтів з діагнозом COVID-19, у відділенні реанімації лежить чотири тяжко хворих. З них двоє потребують кисневої допомоги, а двоє - підтримки штучної вентиляції легенів.

  • На жаль, останні 15 років медична база лікарні не оновлювалася. Проте, за останній час коштом міського бюджету було закуплено 6 апаратів штучної вентиляції легенів, ще три нам передав Фонд Ріната Ахметова. Сьогодні від Міністерства охорони здоров’я ми отримали, так сказати, ювілейний, десятий апарат штучної вентиляції легенів. Сьогодні дуже важливо вчасно реагувати на всі виклики пандемії та рятувати життя пацієнтів, - наголосив Андрій Бредихін.

Вже сьогодні нові апарати штучної вентиляції легенів потраплять до лікарень м. Бердянськ та Енергодар та будуть використовуватись лікарями.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Запорізькі легкоатлети повернулись до тренувань у найкращому легкоатлетичному манежі України

«Почати бізнес. Креативна індустрія» – новий серіал на платформі Дія.Бізнес

Недотримання карантинних вимог призвело до збільшення летальних випадків від COVID-19

У Запоріжжі вандали пошкодили меморіальну дошку дітям, що загинули в роки Голодомору

У Запорізькій області триває акція «Нагодуй птахів взимку»

Марафон здорових звичок: запоріжцям пропонують ходити сходами

Уряд розробив програми підтримки людей і бізнесу у разі посилення карантину

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 693 407 підтверджених випадків COVID-19

Представники обласної влади взяли участь у засіданні Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Запорізька область долучилась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У медичні заклади Запорізької області буде придбано додатково ще 300 кисневих концентраторів