Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Доброму господарю криза – не завада

26 серпня 2009 - 16:48

- Сьогоднішня подія має  особливе значення на тлі непростої економічної ситуації в нашій країні, – зазначив у вітальній промові Олександр Старух. – У той час, коли через кризу багато підприємств скорочують обсяги виробництва, звільняють людей, «МОЕЗ» розвивається, оновлює виробництво, створюються нові робочі місця. Це зайвий раз доводить, що той, хто не сидить, склавши руки, здатен впоратися із будь-якими труднощами.

Для підприємства поява цеху гідрованих жирів фактично означає впровадження сучасного замкнутого циклу виробництва, що робить його самодостатнім та незалежним від будь-яких зовнішніх чинників.

Голова обласної виконавчої влади також позитивно оцінив політику керівництва підприємства у соціальній сфері: середня заробітна плата на ВАТ «МОЕЗ» майже у 1,5 рази перевищує показник по місту. Із відкриттям нового цеху створено ще більше 50 робочих місць.

На завершення Олександр Старух побажав керівництву та працівникам заводу нових трудових успіхів, добробуту та процвітання.

 

Довідково:

Обсяги виробництва зросли на заводі за січень-липень майже на 35% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У натуральному виразі це 17683 тонни олії, випущеної з початку року.

Ринок збуту продукції підприємства сягає далекого зарубіжжя – Польщі, Нідерландів. Залюбки купують мелітопольську продукцію і в Росії, Білорусі, Литві.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також